HWF-Hardcore Wrestling Federation

Walka dopiero się rozpocznie!

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
UWAGA!PROWADZIMY NABÓR NA ZAWODNIKÓW!POSZUKUJEMY OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH, PUNKTUALNYCH I ZNAJĄCYCH SIĘ NA WRESTLINGU!LISTA NIEDOSTĘPNYCH POSTACI W REGULAMINIE

#1 2011-09-05 16:23:07

 Jackson Tweel

STAR

Skąd: Małopolska
Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 3046
Punktów :   
WWW

HWF Best Matches at Xenon

Witam, z tej strony Tony Chimel, konferansjer HWF. Nasza federacja stale się rozwija. Zawodnicy występują już w filmach i są twarzami nie tylko HWF. Kolejnym krokiem ku doskonałości są DVD, których prowadzącym będę. DVD będą dotyczyły walk w jakiś sposób ze sobą powiązanych. HWF wypuści także na rynek projekcje poświęcone poszczególnym zawodnikom. Pierwsze DVD będzie poświęcone gali HWF
Xenon.

Pierwsza gala HWF Xenon odbyła się 23.12.2010 roku i była pierwszym show po transformacji GoldWWE w HWF. Zmienił się prezes, ponieważ
Vince’ a mcMahona zastąpił Jackson Tweel, ale w federacji pozostało kilka gwiazd pamiętających czasy GoldWWE, jak The Undertaker, Cody
Rhodes, Shawn Michaels czy Edge. Ten ostatni miał przyjemność wystąpić w pierwszym pojedynku w historii HWF Xenon, a jego rywalem był
John Morrison.



1. HWF Xenon 23/12/2010
Jackson Tweel
: Hardcore Wrestling Federation zorganizowało pierwszą galę. Skomentuję to jednym słowem: niesamowite. Edge, który pozostał
po rozpadzie GoldWWE kontra absolutny debiutant, który jak się później okazało-odegrał niemałą rolę w karierze ,,The Rated R Superstar".

Edge: Nie było wiadomo, jak potoczą się losy HWF. Federację zmodernizował Jackson Tweel, debiutant na wrestlingowym rynku, ale wyglądał
mi na człowieka rozsądnego, który będzie aktywny, twardy i wykorzysta konstruktywną krytykę. Na początku ani my, zawodnicy, ani nawet
sam Jackson zapewne nie wierzył, że dziś będzie tu, gdzie jest, czyli na szczycie wrestlingowego biznesu. Dostąpiłem zaszczytu wystąpienia
w pierwszej w historii walce na HWF Xenon i był to chyba mój pierwszy sukces w federacji.

Edge vs. John Morrison
Stypulacja: Single Match

Edge rozpoczął od Half Nelsona w zwarciu, ale próba Russian Legsweep mu się nie powiodła, bowiem Morrison wykonał Irish Whip, a następnie
Dropkick, po którym Kanadyjczyk otrzymał 4 kopnięcia w brzuch. Inicjatywę, Edge przejął dzięki swojemu refleksowi, bowiem po uniknięciu
Flying Chuck, Edge sam popisał się kopnięciem, a konkretnie Spinning Heel Kick. Po Reverse STO ,,Rated R Superstar” założył Camel Clutch.
Kilkanaście sekund później Edge puścił chwyt i wykonał Missile Dropkick. John uniknął Flapjacka, zaś sam wymierzył Clothesline, po którym
przyszedł czas na Moonsault Side Slam. Starship Pain! 1!...2!...3! John Morrison zwyciężył w debiucie!



2. HWF Xenon 18/03/2011
Xenon z osiemnastego dnia marca 2011 roku zostanie zapamiętane jako gala, na której po raz pierwszy w historii HWF odbyło się Battle Royal.
Ponadto po ponad miesięcznej przerwie do rywalizacji powrócił The Undertaker.

Edge: To było niesamowite. Gość, którego karierę pogrzebałem zmartwychwstał, zgodnie z prawidłami swojego gimmicku. Mimo to nie czułem
strachu. Pokonałem The Undertakera kilkakrotnie, więc dlaczego nie miałbym zrobić tym razem? Poza tym, nie tylko on był dla mnie zagrożeniem.
Mocny start w HWF chciał zanotować Steve Austin, sukcesywne postępy czynił Rey Mysterio. Walka musiała być świetna i taka rzeczywiście
była.

R-Truth: Walka to potwierdziła jedno - Edge nie jest tak dobry jak The Undertaker.

Randy Orton: Gdy na placu boju pozostali jedynie Edge i The Undertaker emocje naprawdę sięgnęły zenitu.

Jackson Tweel: Gala z tego dnia na zawsze pozostanie w pamięci mojej, zawodników oraz wszystkich kibiców. 18 dzień marca i pierwsza
eliminacyjna walka w znaczącej już federacji. ,,Stone Cold" Steve Austin i Rey Mysterio, jako debiutanci chcieli pokazać się z jak najlepszej
strony, a czy się to im udało-osądźcie sami.

Battle Royal (Steve Austin vs. Edge vs. Triple H vs. Rey Mysterio vs. The Undertaker)
W dzisiejszej walce udziału nie wzięli Dashing Sex, a także Kofi Kingston. Problemy z frekwencją rozwiązał prezes HWF Jackson Tweed, który piątym uczestnikiem Battle Royal mianował…Undertakera!
Rozpoczął Edge od Sitout Facebustera na HHH’ u, z kolei Mysterio wykonał Running Crossbody na Undertakerze. Mistrz wagi ciężkiej i Triple H mieli chyba sobie coś do wyjaśnienia, ponieważ Hunter wykonał Tilt – a – Whirl Backbreaker Edge’ owi, któremu z pomocą przybył Steve Austin, wymierzając Punch Hunter’ owi. Tę samą akcję wykonał Undertaker, z tymże jej adresatem był Kanadyjczyk, który odpowiedział wykonując Dropkick. ,,The Game” w dalszym ciągu atakował Edge’ a, czego dowodem był Running Knee Strike. ,,Rated R Superstar” i Austin zawarli chyba układ, ponieważ ,,Stone Cold” wykonał Thesz Press zwycięzcy King of the Ring. Taker zabrał się za Mysterio, który otrzymał Sake Eyes. Tymczasem Edge nie chciał iść na ugodę z HHH’ em, który zainkasował Clothesline, na co Triple H odpowiedział poprzez Spinebuster. Austin znów stanął w obronie WH czempiona, bowiem wykonał Vertical Suplex. Chwilę później Steve otrzymał Russian Legsweep od Undertakera, który bezskutecznie próbował wyeliminować Mysterio. Rey nie miał jednak chwili wytchnienia, ponieważ otrzymał Stone Cold Stunner od Austina, a następnie wypadł poza ring, ponieważ ,,Teras Rattlesnake” wykonał Clothesline!
REY MYSTERIO ZOSTAŁ WYELIMINOWANY
Stone Cold chciał pójść za ciosem, lecz Triple H uniknął Flapjacka, zaś sam popisał się One Arm DDT. Kolejną ofiarą HHH’ a miał być Edge, jednak ,,Ultimate Oportunist” zablokował Cutter, a następnie wymierzył Spinning Heel Kick Undertaker’ owi. Po chwili znów doszło do kolejnego starcia na linii Edge kontra Triple H, z którego zwycięsko wyszedł ,,King of Kings”, ponieważ najpierw zablokował próbę wykonania Reverse STO, a następnie wykonał Powerslam. King of the Ring chciał mieć stabilną sytuację, przy obijaniu Kanadyjczyka, więc na wszelki wypadek wykonał DDT Undertkaer’ owi. Backbreaker oraz Neckbreaker przygotowały HHH’ owi grunt pod próbę eliminacji, której Edge uniknął. Do akcji wkroczył The Undertaker, który wykonał Running DDT Hunter’ owi. Kolejną ofiarą ,,Deadmana” padł Steve Austin, który otrzymał Big Boot, a następnie Chokeslam! The Undertaker podniósł Austina i wyrzucił go poza ring!
STEVE AUSTIN ZOSTAŁ WYELIMINOWANY
Undertaker chciał pójść za ciosem i wyeliminować HHH’ a, który uniknął eliminacji. Co się odwlecze, to nie uciecze, ponieważ Edge wykorzystał sytuację i widząc stojącego na krawędzi ringu HHH’ a, rozpędził się i wykonał Spear!
TRIPLE H ZOSTAŁ WYELIMINOWANY
Czas na wielki finał, w którym spotkali się starzy ,,przyjaciele”. Edge wykonał Half Nelson Bulldog, a następnie chybił Diving Crossbody. ,,Phenom” próbował wyeliminować mistrza wagi ciężkiej, który wybronił się nabijając głowę rywala o liny. Tym razem to ,,Rated R Superstar” próbował zakończyć pojedynek, jednak Undertaker nie dał za wygraną i po raz drugi próbował wykonać Chokeslam, ale Edge skontrował próbę finishera na Edgecution. Stojąca nieopodal ringu Maryse podała krzesło swojemu chłopakowi, który znokautował ,,Deadmana”. Edge chciał wykonać Spear, jednak zamiast w przeciwnika, trafił w narożnik. The Undertaker doszedł do siebie i wyrzucił półprzytomnego Edge’ a poza ring!
EDGE ZOSTAŁ WYELIMINOWANY

Na koniec prezentuję przebieg Battle Royal w wersji skróconej(jeden post to 20 sekund walki):
1. Rey Mysterio przez Steve’ a Austina (Stone Cold Stunner + Clothesline) 10:40
2. Stone Cold Steve przez The Undertakera (Chokeslam + wyrzut) 20:00
3. Triple H przez Edge’ a (Spear) 21:20
4. Edge przez The Undertakera (wyrzut) 28:20
ZWYCIĘZCA: The Undertaker



3. HWF Xenon 08/04/2011
Xenon z ósmego dnia kwietnia 2011 roku tylko podgrzało i tak bardzo napiętą atmosferę w relacjach Edge' a i The Undertakera.

Edge: Pamiętam, jak Jackson Tweel poinformował mnie, że będę tworzył program z The Undertakerem, a jego stawką będzie HWF World
Heavyweight Championship. Byłem niezwykle podekscytowany, gdyż świetnie nam się ze sobą współpracowało, a ponadto to ja miałem być
pierwszym wyzwaniem dla ,,Phenoma" od momentu jego powrotu. Wiedziałem, ża fanów nie zainteresują wspominki dwóch sympatycznych
facetów, więc ja i Maryse graliśmy tych gorszych. Nie złych, a gorszych. Ocenę efektu końcowego pozostawiam fanom. Ja przeżyłem
natomiast najlepsze chwile obcując z jednym z najlepszych zawodników w historii.

Jackson Tweel: Walka dorównywała emocjom najwspanialszej bokserskiej walce w roku. Maryse jako sędzina, a w ringu dwaj nienawidzący się
zawodnicy: Edge i The Undertaker. ,,Ultimate Opportunist" chciał za wszelką cenę uniknąć drugiej z rzędu porażki z ,,Dedmenem", zaś
,,Phenom" chciał udowodnić, że będzie liczył się w walce o najwyższe laury tej federacji.

The Undertaker vs. Edge
Stypulacja: Single Match
Stawka: No Title Match
Inne: Maryse w roli sędziny specjalnej

W zwarciu Edge założył Half Nelson, a po chwili niespodziewanie wykonał Sitout Facebuster. Maryse odliczała bardzo szybko, jednak tylko do dwóch. Undertaker niespodziewanie przejął inicjatywę, czego dowodem był Snake Eyes, Old School oraz Sidewalk Slam. 1! 2! Maryse położyła lewą nogę Edge’ a na linie. Poirytowany ,,Deadman” próbował wykonać Reverse STO, które ,,Ultimate Opportunist” skontrował na Russian Legsweep, po którym uzyskał 2 count. Edge założył Chinlock, po którym przeszedł do Reverse STO, które Taker zablokował, a następnie skontrował w taki sam sposób jak Kanadyjczyk, czyli na Russian Legsweep. 1! 2! Maryse wyjęła z kieszeni lusterko i dokonała małej korekty makijażu. Undertaker spojrzał w jej kierunku, lecz nie mógł uderzyć dziewczyny Edge’ a, ponieważ zostałby zdyskwalifikowany. ,,Rated R Superstar” skorzystał z okazji i wykonał Missile Dropkick. Swoje trzy grosze dołożyła Maryse wymierzając Low Blow. Tylko 2 count w wykonaniu Edge’ a. Chwilę później ,,Phenom” skontrował Irish Whip na swój własny, a następnie chybił Clothesline, który… zainkasowała Maryse. Sędzina specjalna wyturlała się poza ring, natomiast bohaterowie walki wieczoru walczyli w najlepsze. Na sierp w wykonaniu Undertakera Edge odpowiedział wykonując Edgecution. ,,Deadman” otrzymał cios krzesłem w głowę tuż po tym, jak na arenę wbiegł Charles Robinson. Edge przypiął, ale walka trwa dalej. Trzykrotny mistrz świata chciał zakończyć pojedynek poprzez Spear, jednak Undertaker w porę się odsunął, a następnie sam wykonał poprawnie swój finisher – Tombstone Piledriver! 1!...2!...3! Undertaker po raz drugi z rzędu pokonał Edge’ a, który miał pomocną dłoń w osobie Maryse!



4. HWF Xenon 03/06/2011
Pierwsza gala HWF Xenon w czerwcu była wyjątkowa ze względu na jej przebieg. Fani obejrzeli tylko jeden mecz, ale za to jaki - pierwszy
Elimination Chamber Match w historii federacji.

Edge: Początkowo w walce mieli wziąć udział wszyscy mistrzowie HWF + zwycięzca meczu eliminacyjnego. The Undertaker jako HWF World
Heavyweight Champion, The Rock jako HWF X Champion, Shawn Michaels jako HWF Cruserweight Champion, Stone Cold Superstars jako
HWF World Tag Team Champions i dodatkowy zawodnik. The Rock nie pojawił się jednak na gali z powodu drobnego urazu, ale jego miejsce
zajął powracający Cody Rhodes. Mecz rozkręcał się z każdą kolejną akcją. W pewnym momencie wydawało mi się, że poziom adrenaliny
rozerwie stalową konstrukcję w drobny mak, ale ostatecznie nie rozerwał, a w dodatku to ja opuściłem ją jako zwycięzca, zostawiając w
pokonanym polu takich zawodników jak The Undertaker, Cody Rhodes czy Steve Austin. Walka otrzymała miano 5 Star, jako pierwszy mecz
na tygodniówce, co było słusznym wyborem, choć w mojej opinii nie jest to najlepszy mecz w historii federacji.

R-Truth: Edge wygrał dzięki szybkości i sprytowi.

Randy Orton: W pewnym momencie sądziłem, że zwycięży Rey Mysterio, który pokazał pełnię swojego talentu, ale gdy na ringu zostali Edge i
The Undertaker chyba tak jak każdy zadawałem sobie pytanie - kto wygra? Kto tym razem będzie górą?

Jackson Tweel: Ten mecz był nieprawdopodobny. Przeciwko sobie stanęli: World Heavyweight Champion, Cruiserweight Champion, World Tag
Team Championi i powracający po kontuzji Cody Rhodes. Ta walka przejdzie do historii HWF nie tylko jako pierwszy HWF Elimination Chamber
Match, lecz także jako jedna z tych nielicznych walk, która otrzymała miano ,,5 Star". I należało jej się to!

Elimination Chamber Match
Skład: Edge, Cody Rhodes, Steve Austin, The Undertaker, Shawn Michaels, Rey Mysterio

Początkowo miała to być walka z udziałem wszystkich mistrzów HWF z udziałem siedmiu zawodników, jednak The Rock, Matt Hardy i Randy Orton nie przybyli na galę, a zastąpił ich Rey Mysterio oraz…powracający po kontuzji Cody Rhodes.
Rozpoczęli Steve Austin i Shawn Michaels, który otrzymał sierp i Clothesline, jednak po chwili skontrował Figure Four Leglock na własną ,,czwórkę”, do której chwilę później dołożył Slingshot Crossbody. Tymczasem z komory na ring wszedł…The Undertaker!
WH czempion bez większego problemu poradził sobie z rywalami, którzy otrzymali Big Boot. Chokeslam wprost na klatkę dla Shawna Michaelsa! Undertaker wciągnął HBK’ a na ring i przypiął. 1!...2!...3!
SHAWN MICHAELS ZOSTAŁ WYELIMINOWANY
Leżący na ringu ,,Stone Cold” także znalazł się w trudnym położeniu, ponieważ ,,Deadman” założył mu Hell’ s Gate. Austin bardzo się starał, jednak był zmuszony się poddać!
STEVE AUSTIN ZOSTAŁ WYELIMINOWANY
Chwilę po tym jak jeden z mistrzów TT zakończył swój udział w walce, komorę opuścił drugi z nich – Edge! ,,The Rated R Superstar” rozpoczął od Clothesline’ u i Big Boota, zaś chwilę później popisał się fantastycznym Crossbody ze szczytu klatki! Po chwili Kanadyjczyk chciał wykonać Reverse STO, które Undertaker skontrował na Sidewalk Slam. Lada moment do walki dołączył Rey Mysterio!
Luchador za cel obrał sobie Takera, któremu wykonał Dropkick oraz Headscissors takedown. Kolejną ofiarą Mysterio miał być Edge, jednak uniknął on Springboard Crossbody. Do siebie doszedł mistrz wagi ciężkiej, który wyrzucił Reya poza ring, gdzie wykonał mu Suicide Dive! Obaj panowie boleśnie skontaktowali się ze ścianą klatki, a tymczasem do gry dołączył ostatni uczestnik – Cody Rhodes!
Pecha miał mistrz TT, ponieważ był on jedynym zawodnikiem na ringu, co wykorzystał Rhodes wykonując Front Suplex. Po chwili na macie leżeli wszyscy rywale Cody’ ego, który zdecydował się na Moonsault ze szczytu klatki! Kilkanaście sekund później ,,Dashing” doszedł do siebie i chciał wyeliminować Undertakera poprzez CrossRhodes, jednak do akcji wkroczył Edge wykonując Cody’ emu Edge – O – Matic. Teraz to członek Dashing Sex był w opałach, ponieważ ,,Ultimate Opportunist” chciał go wyeliminować poprzez Spear (który to już Spear dla Rhodesa?), jednak Rhodes wykazał się bardzo dobrym refleksem, natomiast do akcji wkroczył Rey Mysterio, który rozpoczął huraganowy atak. Rey wykonał Tornado DDT Edge’ owi, natomiast Syn Dusty Rhodesa otrzymał od Meksykanina Dropkick, po którym Rey miał idealną okazję na wykonanie swojej rozpoznawczej akcji. 619! Springboard Leg Drop! 1!...2!...3!
CODY RHODES ZOSTAŁ WYELIMINOWANY
Kolejną ofiarą Mysterio był podnoszący się z kolan Edge, który także otrzymał Dropkick i 619. Luchador chciał wyeliminować kolejnego zawodnika poprzez Springboard Leg Drop, jednak ,,Rated R Superstar” wykonał Spear szybującemu Mysterio! 1!...2!...3!
REY MYSTERIO ZOSTAŁ WYELIMINOWANY
Do walki włączył się odczuwający skutki Suicide Dive’ a i Moonsaultu Undertaker, który chciał zakończyć pojedynek wykonując Chokeslam, jednak Edge wariant unikania tej akcji ma opanowany do perfekcji. ,,Phenom” otrzymał kopnięcie w kolano, a następnie Edgecution. Spear po raz drugi! 1!...2!...3! Edge zwyciężył w pierwszym historii HWF Elimination Chamber!

Na koniec podsumowanie walki wieczoru:
1. Shawn Michaels został wyeliminowany przez The Undertakera (Chokeslam, 9:00)
2. Steve Austin został wyeliminowany przez The Undertakera (Hell’ s Gate, 9:40)
3. Cody Rhodes został wyeliminowany przez Reya Mysterio (Springboard Leg Drop, 23:00)
4. Rey Mysterio został wyeliminowany przez Edge’ a (Spear, 23:50)
5. The Undertaker został wyeliminowany przez Edge’ a (Spear, 25:10)
WINNER: Edge



5. HWF Xenon 24/06/2011
Ostatnią galę Xenon w czerwcu niezbyt miło wspominać będzie Shawn Michaels, dla którego była to ostatnia walka w HWF.

Jackson Tweel: Emocje sięgnęły zenitu. Czy ,,The Rated R Superstar" zakończy kolejną karierę legendy wrestlingu, czy może straci swój znak
firmowy-włosy?HBK-out, czy Edge-without hair?

R-Truth: Krótko - spryt Edge' a zdecydował o jego zwycięstwie.

Edge: Dla fanów Shawna Michaelsa być może jestem skończonym sukinsynem, ale mają do tego prawo. Powinni jednak pamiętać, że gdyby
nie nasz konflikt z Mattem Hardym w tle nie byliby świadkami jednego z najostrzejszych sporów w historii HWF okraszonego świetnym
pojedynkiem.

Edge vs Shawn Michaels
Stypulacja: Single Match
Stawka: Hair vs Career Match

Piąta walka ,,Luchas de Apuestas” z udziałem Edge’ a. Wszystkie wygrał ,,The Rated R Superstar”. Edge przybył na ring w koszulce z napisem ,,Shawn Michaels: 1985 – 2011”, natomiast HBK przyniósł ze sobą nożyczki. W zwarciu Kanadyjczyk założył Chinlock, a następnie wykonał Irish Whip oraz Clothesline. Po chwili Michaels zablokował próbę Reverse STO, zaś sam wymierzył Backhand Chop. Shawn dominował, czego dowodem były takie akcje jak Flying Forearm Smash. Edge doszedł do głosu po uniknięciu Slingshot Crossbody. Half Nelson Bulldog przyniósł Edge’ owi 2 count. Chwilę później ,,Sexy Boy” zablokował próbę wykonania Russian Legsweep, zaś sam wykonał Inverted Atomie Drop oraz Diving Elbow Drop. Michaels chciał zakończyć pojedynek poprzez Sweet Chin Music, ale nieoczekiwanie otrzymał Spear! 1!...2!...Nie! ,,Ultimate Opportunist” po raz kolejny chciał wykonać Spear, lecz ,,The Headliner” przeskoczył nad nim i wymierzył Sweet Chin Music! 1!...2!...Nie ma! Włosy Edge’ a mogą spać spokojnie. Chwilę później Kanadyjczyk skontrował Figure Four Leglock rywala na własne. Shawn dotknął lin po kilkudziesięciu sekundach, a następnie uniknął próby wykonania Powerbomb, ale sam także nie wykonał Inverted Atomic Drop, które ,,The Rated R Superstar” skontrował na Edgecution. Edge po raz trzeci chciał wykonać Spear, lecz po raz drugi spudłował. Michaels wykazał się dobrym refleksem i Sweet Chin Music! 1!...2!...No! HBK po raz czwarty szykował się na swój zabójczy Superkick, ale Edge złapał go za nogę i wykonał Edgecution, a następnie Edgecator. Michaels znów doczłapał się do lin, ale gdy wstał z kolan po raz drugi otrzymał Spear! 1!...2!...3! Edge zakończył karierę Shawna Michaelsa!



6. HWF Xenon Roulette 22/07/2011
Xenon Roulette było chyba największą galą tygodniową produkcji HWF, gdzie ujrzeliśmy dwie doskonałe walki, a fani mogli decydować o
wyborze stypulacji.

Jackson Tweel: To był mój najlepszy pomysł. HWF Xenon Roulette z 22 lipca i gospodarz specjalny-Bret ,,The Hitman" Hart. Dwie walki tej gali
mogły się równać walkom ,,5 Star", nie znalazły się na tej wąskiej liście, ze względu na zbyt dużą konkurencję. ,,World's Strongest Man" i
,,Power of the Legacy" kontra ,,The Game" i ,,Master of Pain". Musicie to zobaczyć.

Edge: W kwadratowym pierścieniu spotkali się trzej silni zawodnicy i gość z naprawdę dużym potencjałem.

Triple H & The Undertaker vs Cody Rhodes & Mark Henry
Stypulacja: Only Pinfall & Submission Steel Cage Tag Team Match

Rozpoczęli The Undertaker i Mark Henry, który otrzymał sierp, a następnie Headbutt i Irish Whip, po którym ,,Deadman” chybił Clothesline, a na dodatek sam otrzymał tego typu akcję. Po Scoop Slam Henry przypiął. 1! 2! Triple H przerwał pin. Chwilę później Undertaker zablokował próbę Headbutta, zaś sam wykonał Reverse STO. Zmiana. Mark Henry otrzymał cios kolanem, a także Pedigree! Z pomocą koledze ruszył Cody Rhodes, jednak nim błyskawicznie zajął się ,,Phenom”. Tymczasem w ringu WSM wykonał Sidewalk Slam, po którym chciał zakończyć pojedynek poprzez WSS, jednak ,,The Game” skontrował próbę finishera na kolejne Pedigree! 1!...2!...Cody Rhodes przerwał pin, co nie było dobrym pomysłem, gdyż otrzymał on Spinebuster od HHH’ a, który dokonał zmiany. The Undertaker na wejście wykonał Chokeslam! 1!...2!...Nie ma! Mark Henry otrzymał już trzy finishery i chciał dokonać zmiany, ale Cody Rhodes leżał nieprzytomny na podłodze. Wydawało się, że Taker skończy mecz, ale w plecy klepnął go Triple H, który po raz trzeci wykonał Henry’ emu Pedigree! 1!...2!...3! Skłóceni rywale wygrywają z The Legacy!
Tuż po walce The Undertaker chciał wykonać Chokeslam HHH’ owi, ale ten uderzył ,,Deadmana” kolanem i wykonał kolejne dziś Pedigree.



6.5. HWF Xenon Roulette 22/07/2011

Edge: Drugi odcinek wielkiej trylogii. Miałem wtedy nóż na gardle, ale takie sytuacje wywołują we mnie największą motywację. Stawką Best of
3 Series Tournament był przecież kontrakt na mecz o dowolny pas mistrzowski HWF. W walkę ingerował Jackson Tweel, a my, chyba na złość
jemu, a ku uciesze fanów przez długi czas nie pozwalaliśmy na zwycięstwo drugiemu.

Jackson Tweel: Kolejną arcyciekawą walką na Xenon Roulette był 30-minutowy Iron Man Match. Tu mogło się stać wszystko i stało się...wszystko.

Edge vs Steve Austin
Stypulacja: 30 Minutes Iron Man Match
Stawka: Best of 3 Series Tournament

Na początku przeważał Steve Austin wykonując m. in. Back Body Drop. Edge doszedł do głosu robiąc unik przed Knee Drop. Sitout Facebuster przyniósł Kanadyjczykowi 2 count. Chinlock osłabił Austina, który mimo to uniknął Diving Crossbody. ,,Stone Cold” znów nabrał wiatru w żagle, czego dowodem były takie akcje jak Elbow Drop, Catapult oraz Sleeper Hold, z którego Edge wydostał się wbijając Steve’ a plecami w narożnik. ,,The Ultimate Opportunist” chciał skorzystać z okazji i wykonać Spear, jednak Austin wykazał się bardzo dobrym refleksem, a ponadto nieoczekiwanie wykonał Schoolboy Pin. 1!...2!...3! Steve Austin zdobył pierwszy punkt w meczu!
1-0
Obaj panowie wstali w tym samym momencie, ale to ,,Texas Rattlesnake” okazał się sprytniejszy wykonując Clothesline, po którym walka przeniosła się poza ring, gdzie Edge skontrował Irish Whip na metalowe schody na swój własny. Po chwili Kanadyjczyk cisnął głową rywala o metalowy słupek. Rywalizacja powróciła do kwadratowego pierścienia, gdzie zakrwawiony Steve Austin wykonał znienacka Stone Cold Stunner! 1!...2!...3! Sytuacja Edge’ a stała się piekielnie trudna!
2-0
Teraz Steve chciał osłabić przeciwnika zakładając Figure Four Leglock, jednak to trzykrotny mistrz świata założył tę dźwignię. Kilkanaście sekund później ,,Stone Cold” złapał się liny, a gdy wstał zainkasował Big Boot, a potem kolejne kopnięcie, a konkretnie Missile Dropkick. Russian Legsweep przyniosło 2 count zawodnikowi z kraju ,,Klonowego Liścia”, z kolei próba wykonania Reverse STO została zablokowana przez Austina, który wykonał Spinebuster. Edge o mały włos nie otrzymał kolejnego finishera, ale ostatecznie tym razem skontrował Stone Cold Stunner na Edgecution. Spear! 1!...2!...3! Edge zdobył kontaktowy punkt!
2-1
Po trwającej 10 sekund przerwie trzykrotny mistrz świata znów założył dźwignię, tym razem Edgecator, jednak ,,Texas Rattlesnake” i na nią znalazł sposób, ale gdy wstał otrzymał Rated R Stunner! 1!...2!...3! Edge wyrównał tuż przed końcem regulaminowego czasu walki!
2-2
,,The Ultimate Opportunist” chciał jeszcze zdobyć trzeci punkt i był bliski celu, gdyż po wykonaniu Irish Whip po raz drugi ujrzeliśmy Spear! Edge przypiął, lecz w ateńskiej hali rozbrzmiała syrena kończąca mecz! Remis!
Chwilę później słychać było theme song HWF. Na rampie pojawił się prezes HWF Jackson Tweel, który bił brawo obu panom i przyznał, że gdyby był to zwykły mecz nakazałby iść obu wrestlerom do szatni, ale on i fani chcą zobaczyć dogrywkę, która potrwa 5 minut!
Zmęczeni bohaterowie walki wieczoru ledwo wstali. Austin wykonał nawet Irish Whip, a po nim…Spear! 1!...2!...Nie ma! Edge wie, jak się bronić przed swoją akcją kończącą. Po chwili Steve wykonał kolejny Irish Whip, po którym Kanadyjczyk stanął przy linach, a ,,Stone Cold” wymierzył Clothesline, po którym obydwaj wypadli poza ring. Członkowie Stone Cold Superstars odsapnęli poza ringiem. Szybciej zareagował ,,The Rated R Superstar”, który wykonał Spear! Charles Robinson odliczał. 9! Edge złapał się lewą ręką krawędzi ringu. 10! Trzykrotny mistrz świata wślizgnął się na ring, ale o ułamek sekundy za późno! Double Count Out równocześnie z kolejną syreną! Nadal 2-2! Co teraz?
Na titantronie widać było Jacksona Tweela, który powiedział, że ten mecz musi się zakończyć, a wygra go ten, kto jako pierwszy uzyska pinfall, submission lub wygra przez dyskwalifikację.
Obaj panowie znaleźli się w ringu i obaj z trudem się podnieśli. Edge uniknął prawego sierpowego, ale sam nie był w stanie wykonać kolejnego Rated R Stunner, które Austin skontrował na Stone Cold Stunner! 1!...2!...Edge położył prawą nogę na dolnej linie! Steve Austin był wściekły, a publiczność krzyczała ,,this is awesome!”. Chwilę później Steve znów chciał wykonać swój finisher, lecz rywal okazał się sprytniejszy wykonując Edge – O – Matic. ,,The Ultimate Opportunist” po raz enty czaił się na Spear, ale ,,Texas Rattlesnake” przeskoczył nad nim i wykonał Stone Cold Stunner! 1!...2!...Nie! Rozwścieczony Steve Austin chciał wykonać Irish Whip, ale Edge skontrował go na swój własny, a następnie wykonał czwarty tego wieczora Spear! 1!...2!...3! Edge wyrównał stan rywalizacji w ,,Best of 3 Series Tournament” na 1-1! Pięć Spear’ ów i Pięć Stunner’ ów! 41 minut i 20 sekund emocji. Za tydzień ,,The Rated R Superstar” wybierze stypulację decydującego pojedynku.
Historia meczu.
1. 1-0 (Pinfall, Schoolboy Pin, 10:00)
2. 2-0 (Pinfall, Stone Cold Stunner, 15:20)
3. 2-1 (Pinfall, Spear, 28:20)
4. 2-2 (Pinfall, Rated R Stunner, 29:40)
5. 3-2 (Pinfall, Spear, 41:20)



7. HWF Xenon 29/07/2011

Edge: Decydujący mecz wielkiej bitwy. Dwa poprzednie były świetne, więc nie inaczej mogło być i w tym przypadku. Steve Austin był wtedy
piekielnie zmotywowany. Chcicał wszystkim udowodnić: fanom, mnie, Jackson' owi i wszystkim wokół, że nie jest tylko alkoholikiem z Tekskasu.
I chyba mu się udało.

Jackson Tweel: Starcie gigantów. Tym zdaniem można wypromować tą walkę. 2-out-3 Falls Match i pojedynek, który zakończył ,,Best of 3
Series Tournament". Według mnie najlepsze starcie na Xenon i jedno z najlepszych w historii. Na SummerSlam ukoronowana mianem ,,5 Star".

Steve Austin vs Edge
Rodzaj: Best of 3 Series Tournament Final 2-out-3 Falls Match

Czas na Main Event. Zaczął Steve od sierpu i Irish Whipu, po którym mamy ładny Back Body Drop. Nietrafiony Knee Drop. Inicjatywę przejmuje Edge, wykonując Russian Legsweep. Pin, lecz 2 count. Chinlock w zwarciu. Diving Crossbody, jednak ,,Stone Cold” zbyt trzeźwy, by nie przeczytać zamiarów Kanadyjczyka. Clothesline i Catapult. Schoolboy Pin i 2 count. Pora na ,,Ultimate Opportunist”. Edgecution i Spear, lecz chybiony, a Steve wykonuje swojego Stunnera!1…!2…!3…!1:0 dla Teksańczyka. Edge coś niemrawo rozpoczął tą walkę. Czyżby skutki niedawnej libacji?Moje słowa potwierdził Cobra Clutch od Steve’a, który dzielił i rządził w kwadratowym pierścieniu. Elbow Drop chybiony i Double Clothesline. Obaj panowie dosłownie odfrunęli. Edge położył nogę na brzuchu Steve’a, a ten rękę na jego. Double Pin!1…!2…!Double Kick-Out!Half Nelson Bulldog od Kanadyjczyka i próba pinu, lecz tylko do dwóch. Big Boot nietrafiony, zaś sędzia obrywa akcją Edge’a!Charles Robinson leży nieprzytomny w narożniku, a Stone Cold próbuje Stunnera. Edge kontruje na Edgecution i Spear. Tylko kto odliczy?Coś niesamowitego!Maryse pojawia się na ringu i klepie trzy razy ręką sędziego w matę!Mamy remis!,,The Rated R Superstar” chciał szybko to zakończyć, lecz chybił Spear, a Stunner doszedł do celu!Czyżby po wszystkim?1…!2…!Nie!Sędzia zbyt wolno odliczał, poprzez skutek ataku Edge’a. Figure 4 Leg Lock niezapięty od Steve’a, zaś zapięty od Edge’a. Po kilkudziesięciu sekundach, Stone Cold chwyta lin. Rated R Stunner!To nieprawdopodobne!1…!2..!Nie!Missile Dropkick nie doszedł do celu, a Stone Cold wykorzystał sytuację przebywania na narożniku i wykonał Superplex. Stone Cold Stunner, jednak chybiony. Irish Whip od byłego Tag Team partnera i Spear!1…!2…!Nie!Coś niesamowitego!Edge próbuje założyć Edgecator, lecz Steve wykorzystał błąd rywala i wykonał ładny Spinebuster. Spear od Stone Colda!1…!2…!Nie!To nie wystarczy na Kanadyjczyka!Edge-O-Matic i Spear, jednak zamiast w Stone Colda, to w stalowy narożnik!Stone Cold Stunner i pin. 1…!2…!3…!Stone Cold Steve Austin zwycięzcą Best of 3 Series Tournament i to on powalczy o pas na SummerSlam!
Zwycięzca: Steve Austin via Pinfall


8. HWF Xenon 12/08/2011
Galę z Columbus niezbyt miło zapamiętał Steve Austin, który przegrał Title vs Career Match ze swoim byłym przyjacielem Edgem.

Edge: Moja rywalizacja ze Stevem Austinem nie była może tak wypromowana jak wszelkie spięcia z The Undertakerem. Nie była tak rozciągła
w czasie, wręcz wieczn jak konflikt z Cody Rhodesem, ale był to program niezwykle intensywny i równie emocjonujący. Ktoś kiedyś zapytał
mnie, czy nie znudzi mi się kiedyś kończenie karier moich przyjaciół. Odpowiedziałem, że nie, jeśli będę ich żegnał takimi pojedynkami.

Jackson Tweel: W przeddzień tej walki miałem okazję poczytać wydanie ,,The New York Times". Od kilkunastu lat nie napisali tam nic o
wrestlingu. To zmieniło się 28 lipca, gdy zapowiedź tej walki znalazła się na pierwszej stronie. To było niesamowite, podobnie jak walka!

Edge ˆ vs Steve Austin
Stypulacja: Single Match
Stawka: HWF X Championship
Inne: Title vs Career Match

Edge przybył na ring w koszulce z napisem ,,Steve Austin: 1991-2011”. Przy ringu Kanadyjczykowi towarzyszył Eric Bischoff, a nie Maryse. Dla Edge’ a to ósma walka Luchas de Apuestas, w tym trzeci mecz Title vs Career. Żadnej z tych walk nie przegrał. Austin rozpoczął od sierpowego, sierpowego potem wykonał Irish Whip oraz Back Body Drop. Przewaga Steve’ a stopniała, gdy spudłował on Elbow Drop. Edge ruszył do ataku, co potwierdziły takie akcje jak Half Nelson Bulldog, po którym uzyskał 2 count. Rywalizacja przeniosła się na moment poza ring, gdzie obrońca tytułu wykonał Somersault Planchę. W ringu inicjatywę ponownie przejął ,,Stone Cold”, który uzyskał 2 count po Vertical Suplex. Catapult miało przygotować Austina na ostateczny cios, czyli Stone Cold Stunner, ale Edge skontrował próbę finishera na Edge – O – Matic. Spear! 1!...2!...Nie! Rozwścieczony reprezentant Kanady chciał dobić Steve’ a zakładając mu Edgecator. ,,Texas Rattlesnake” kilkadziesiąt sekund później złapał się liny. Edge znów chciał wykonać Spear, ale Austin przeskoczył nad nim i nieoczekiwanie wykonał Stone Cold Stunner! 1!...2!...No! Wściekły SCSA spróbował swoich sił w akcji technicznej, ale jego Figure Four Leglock Edge skontrował na własne. Steve znowu uporał się z dźwignią rywala łapiąc się liny. Chwilę później Edge spudłował Diving Crossbody, zaś Austin po raz kolejny chciał skończyć mecz dzięki Stone Cold Stunner, ale ,,The Ultimate Opportunist” uprzedził go i wykonał Rated R Stunner! 1!...2!...Nein! Po chwili obaj panowie wdali się w bokserski pojedynek. Wymianę sierpowych przerwał Edge znowu wykonując Rated R Stunner! 1!...2!...Nie ma! Niedowierzający Kanadyjczyk próbował wykonać Reverse STO, ale ,,Stone Cold” skontrował to na Flapjack. Spear dla Edge’ a! 1!...2!...Niet! Tym razem Steve chciał wykonać własną akcję kończącą, ale oponent odepchnął go wykonując Irish Whip, a następnie Spear! 1!...2!...Gramy dalej! Edge szykował się do założenia Camel Clutch, ale ,,Texas Rattlesnake” odepchnął mistrza, który staranował…Charlesa Robinsona. Okazję skrzętnie wykorzystał Austin opluwając Edge’ a piwem, a następnie uderzając go butelką po piwie w głowę! Pretendent opuścił ring, a gdy się pojawił miał w rękach krzesło. Edge nie został jednak uderzony, gdyż krzesło z ręki Steve’ a wyrwał…Eric Bischoff. ,,Easy E” odrzucił krzesło, a ,,Stone Cold” groźnie na niego patrzył. Z okazji tym razem skorzystał ,,The Rated R Superstar” wykonując kolejny już Spear! Sędzia doszedł do siebie, ale odliczał bardzo powoli. 1!.....2!.....Nie! Chwilę później Edge pozbył się z ringu krzesła, co o mały włos nie przypłacił otrzymaniem Stone Cold Stunner, jednak ,,The Ultimate Opportunist” skontrował próbę finishera na Edgecution. Spear po raz trzeci! Do trzech razy sztuka? 1!...2!...3! Steve Austin zakończył karierę! Edge zachował HWF X Championship!


Prezes Hardcore Wrestling Federation

1. Imię i nazwisko: Jackson Tweel
2. Data i miejsce urodzenia: 19 sierpnia 1973r. w Phoenix, Arizona
3. Funkcja w HWF: Prezes Hardcore Wrestling Federation
EDGE MIAŻDŻY!
http://i54.tinypic.com/2yv2w0i.jpg

Offline

 

#2 2012-03-03 14:30:51

MVP

JOBBER

Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 230
Punktów :   

Re: HWF Best Matches at Xenon

Chyba nikt tego oprócz mnie nie przeczytał do końca... Nq ! ; (


Nick: MVP
Data urodzenia: 28 października 1973 roku
Miejsce urodzenia: Liberty City, Floryda
Wzrost: 191cm
Waga: 113kg
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=GZHfLX539oQ
Finisher: Playmaker, Ballin' Elbow
Typ: Face
Feud:
Tag Team:
Stan cywilny: Wolny
Pas:
Bilans: 1-1-6
Sponsor:
Dom: Toronto, Kanada
Samochód: Ferrari FF
Film: ,,A Game of Shadows"
Sukcesy:

Offline

 
HWF INTRO
NASZ BUNNER
Image and video hosting by TinyPic
TOPLISTY
Top Wrestling Web
WYMIANA/WSPÓŁPRACA
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
OFICJALNE LOGO HWF
Image and video hosting by TinyPic
LICZNIK ODWIEDZIN(OD 1 SIERPNIA)
Liczniki dla stron
OFICJALNE THEME HWF

MusicPlaylist
THEME PPV HELL IN A CELL

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ochrona bydgoszcz kamery nad morzem materace janpol megaoklejanie