HWF-Hardcore Wrestling Federation

Walka dopiero się rozpocznie!

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
UWAGA!PROWADZIMY NABÓR NA ZAWODNIKÓW!POSZUKUJEMY OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH, PUNKTUALNYCH I ZNAJĄCYCH SIĘ NA WRESTLINGU!LISTA NIEDOSTĘPNYCH POSTACI W REGULAMINIE

#1 2011-10-06 16:37:52

 Edge

Moderator

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 2477
Punktów :   
WWW

Ostatnia bitwa

YOU THINK YOU KNOW ME?
Przed państwem HWF World Heavyweight Champion ,,The Rated R Superstar" Eeedge!!!
Tak, nie przesłyszeliście się. Przed wami stoi obecny mistrz wagi ciężkiej. Jackson, myślisz, że jestem taki jak The Legacy i będę wierzył w każde Twoje słowo? Odwiedziłem wczoraj siedzibę USA Network po tym, jak oskarżyłeś mnie o stosowanie niezdowolonych specyfików. Gdy się dowiedzieli o Twojej decyzji uznali, że ktoś przekracza swoje kompetencje. Sam prezes USA Network stwierdził, że do czasu wyjaśnienia sprawy muszę jedynie pogodzić się z zamrożeniem pensji, czyli 30000 USD miesięcznie. Nie utracę HWF World Heavyweight Championship. W najbliższym czasie nie będę bronił tytułu. Jackson, dowiedziałem się o Twoich machlojkach i tym, że chcesz mnie skompromitować. Już raz mnie oszukałeś. Drugiego razu nie będzie. Cóż, pod względem doświadczeń erotycznych nie doszedłeś nawet do tego momentu. Kto był lekarzem, który ogłosił, że nadużywam środków dopingujących? Toadie Rhodes? Eric Bitch - off? Najbliższa walka o HWF World Heavyweight Championship odbędzie się podczas PPV Breaking Point 2011. Obiecuję Tobie i wszystkim fanom HWF, że jednym z uczestników tego meczu będę ja. USA Network dało mi czas na wyjaśnienie sprawy do 15.10. Wtedy Jackson to ja Cię skompromituję i po raz kolejny udowodnię, że jesteś kłamliwym sukinsynem.
W czasie mojej rozmowy prezesem USA Network zaproponowałem mu pewną walkę. Ja i Toadie Rhodes już nigdy więcej nie będziemy ze sobą walczyć. Już jutro zakończę rywalizację z innym moim wielkim rywalem. The Undertaker, świetnie mi się z Tobą współpracowało na poprzednim Xenon, jednak nadszedł czas, aby znowu walczyć przeciwko sobie. Po raz ostatni. Ty i ja w stalowej klatce. Ja pokonałem Cię cztery razy, Ty mnie też. Jutro wszystko się wyjaśni.
Edge opuścił arenę.


Nick: Edge
Data urodzenia: 30 października 1973 roku
Miejsce urodzenia: Orangeville, Ontario(Kanada)
Wzrost: 196 cm
Waga: 101 kg
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=N_r5ceKLoYQ
Finisher: Spear
Typ: Face
Feud: Triple H, Jackson Tweel
Tag Team:
Stan cywilny: w związku z Maryse
Pas: HWF World Heavyweight Championship
Bilans: 45-0-23
Sponsor: Coca Cola
Dom: Toronto
Samochód: Koenigsegg Agera R
Film: ,,The Ides of March"
Sukcesy:
HWF World Heavyweight Championship (1 raz)
HWF X Championship (1 raz)
HWF Cruiserweight Championship (1 raz)
HWF World Tag Team Championship (1 raz - with Steve Austin)
Wrestler miesiąca (sierpień 2011)
Wrestler tygodnia (30.05-05.06)

Offline

 
HWF INTRO
NASZ BUNNER
Image and video hosting by TinyPic
TOPLISTY
Top Wrestling Web
WYMIANA/WSPÓŁPRACA
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
OFICJALNE LOGO HWF
Image and video hosting by TinyPic
LICZNIK ODWIEDZIN(OD 1 SIERPNIA)
Liczniki dla stron
OFICJALNE THEME HWF

MusicPlaylist
THEME PPV HELL IN A CELL

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Stunning Villa overlooking Friendship Bay Beach Hotely UĹžhorod psychoterapia Piła hurtownia opakowan Piła psy dla alergików z włosami