HWF-Hardcore Wrestling Federation

Walka dopiero się rozpocznie!

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
UWAGA!PROWADZIMY NABÓR NA ZAWODNIKÓW!POSZUKUJEMY OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH, PUNKTUALNYCH I ZNAJĄCYCH SIĘ NA WRESTLINGU!LISTA NIEDOSTĘPNYCH POSTACI W REGULAMINIE

#1 2011-09-30 19:21:46

 Edge

Moderator

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 2477
Punktów :   
WWW

MVP

YOU THINK YOU KNOW ME?
Przed państwem ,,The Rated R Superstar" Eeedge!!!
Mam nowego wroga. Sądzi on, że zabawa dopiero się zaczyna, a ja zakończę ją już jutro. MVP, niszczenie mojej szatni nie robi na mnie najmniejszego wrażenia. Kamera wszystko zarejestrowała, moja szatnia jest ubezpieczona na 100 000 USD i wkrótce moje konto zasili ta właśnie suma pieniędzy. Jeśli tego nie uczynisz - zostaniesz zwolniony z HWF. Tak brzmi regulamin, ustalony jeszcze przez nieformalnego członka The Virginity, który niedługo będzie brał udział w gejowskich filmach erotycznych emitowanych przez USA Network. Najpierw jednak przez pewien czas będzie wszystkim wmawiał, że szanująca się stacja zatrudniła takiego idiotę jak on. Poza tym mam tyle pieniędzy, że mogę kupić wszystkie szatnie zawodników HWF. Problem ze mną ma człowiek z niezidentyfikowanym obiektem na nosie. Już jutro na jego nosie znajdzie się moja pięść. MVP, w HWF nie robisz niczego poza snuciem się po korytarzach. Nie ma Cię na nich tylko wtedy, gdy jesteś naprawdę potrzebny. Wiele razy widywałem się w tych samych barach, do których chodziłem i ja. Prosiłeś mnie o drinki, a ja Ci je stawiałem, ponieważ zauważyłem, że poza wypijanymi drinkami nie osiągnąłeś kompletnie nic. Nie zostałeś moim przyjacielem. Znalazłeś go jednak - to Jackson Tweel. Rozbierajcie się razem na stołach w klubach przeznaczonych dla części rowerowych, zaglądajcie sobie pod majtki i grajcie w koszykówkę stosując bardzo ostre krycie, jednak w HWF obydwaj nie możecie liczyć na akceptację waszych odmiennych zachowań, ponieważ ja stworzyłem tę federację, którą Ty i Twój ziomek chcecie zniszczyć. Zniszczenia będą mieć miejsce. Macie to jak w banku.
Edge opuścił arenę.


Nick: Edge
Data urodzenia: 30 października 1973 roku
Miejsce urodzenia: Orangeville, Ontario(Kanada)
Wzrost: 196 cm
Waga: 101 kg
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=N_r5ceKLoYQ
Finisher: Spear
Typ: Face
Feud: Triple H, Jackson Tweel
Tag Team:
Stan cywilny: w związku z Maryse
Pas: HWF World Heavyweight Championship
Bilans: 45-0-23
Sponsor: Coca Cola
Dom: Toronto
Samochód: Koenigsegg Agera R
Film: ,,The Ides of March"
Sukcesy:
HWF World Heavyweight Championship (1 raz)
HWF X Championship (1 raz)
HWF Cruiserweight Championship (1 raz)
HWF World Tag Team Championship (1 raz - with Steve Austin)
Wrestler miesiąca (sierpień 2011)
Wrestler tygodnia (30.05-05.06)

Offline

 
HWF INTRO
NASZ BUNNER
Image and video hosting by TinyPic
TOPLISTY
Top Wrestling Web
WYMIANA/WSPÓŁPRACA
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
OFICJALNE LOGO HWF
Image and video hosting by TinyPic
LICZNIK ODWIEDZIN(OD 1 SIERPNIA)
Liczniki dla stron
OFICJALNE THEME HWF

MusicPlaylist
THEME PPV HELL IN A CELL

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Shrewsbury fosol wrocław skup złomu Piła drzwi