HWF-Hardcore Wrestling Federation

Walka dopiero się rozpocznie!

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
UWAGA!PROWADZIMY NABÓR NA ZAWODNIKÓW!POSZUKUJEMY OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH, PUNKTUALNYCH I ZNAJĄCYCH SIĘ NA WRESTLINGU!LISTA NIEDOSTĘPNYCH POSTACI W REGULAMINIE

#1 2011-09-25 12:48:05

 Randy Orton

MID CARDER

18371044
Skąd: Gorzów Wlkp.
Zarejestrowany: 2011-05-14
Posty: 549
Punktów :   

Nothing

Randy Orton wchodzi na ring przy swoim theme i pasem na ramieniu
-Na wcześniejszym PPV, moja kariera rozkwitła niczym kwiat latorośli.Bardzo szybko.Na hell in a cell moja kariera znów będzie rozkwitała, ponieważ obronię tam pas i pokaże wszystkim kim jestem naprawdę.Daniel Bryan dostaniesz lekcje pokory od Mistrza, który był jest i będzie najlepszym wrestlerem tej federacji.Coraz więcej osób chce walczyć o mój pas, ale mylą się, bo nie wiedzą z kim walczą.Najpierw pokazałem klasę Rey'owi Mysterio na wcześniejszym PPV.Teraz pokażę klasę Daniel'owi Bryan'owi.Evan Bourne i Daniel Bryan nie chcę mieć z wami nic do czynienia, bo tacy ludzie mnie nie interesują.Interesują mnie wrestlerzy, którzy mają wielką przeszłość.Wy ich nie ma cie.Jesteś nowym wrestlerem tej federacji Bourne, ale co z tego jak nigdy nie rozprostujesz skrzydeł na których będziesz szalenie groźnym zawodnikiem jak Ja.Ani ty Bourne nie masz na co liczyć, ani ty Daniel, bo zrobię to szybko, ale boleśnie, abyś zapamiętał tę walkę do końca swojej żałosnej i prostej kariery.
Randy Orton opuszcza hale.


Nick: Randy Orton
Data urodzenia: 1 kwietnia 1980 roku
Miejsce urodzenia: St. Louis, Missouri
Wzrost: 193cm
Waga: 109kg
Dom: Atlanta, Georgia
Samochód: Porsche Carrera GT
Film:""Cygany kontratakują"
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=AWtLRxFT_F8
Finisher: RKO(Jumping Cutter)
Typ: Tweener
Feud:
Tag Team: The What's RKO(with R-Truth)
Stan cywilny:żonaty
Pas: HWF World Tag Team Championship(with R-Truth),  HWF Cruiserweight Championship
Bilans: 12-0-12
Sponsor: Playboy
Sukcesy:
1x HWF World Tag Team Championship (with R-Truth)
1x HWF Cruiserweight Championship

Offline

 
HWF INTRO
NASZ BUNNER
Image and video hosting by TinyPic
TOPLISTY
Top Wrestling Web
WYMIANA/WSPÓŁPRACA
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
OFICJALNE LOGO HWF
Image and video hosting by TinyPic
LICZNIK ODWIEDZIN(OD 1 SIERPNIA)
Liczniki dla stron
OFICJALNE THEME HWF

MusicPlaylist
THEME PPV HELL IN A CELL

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.goldwwe.pun.pl psychoterapia Piła hurtownia opakowan Piła psy dla alergików z włosami