HWF-Hardcore Wrestling Federation

Walka dopiero się rozpocznie!

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
UWAGA!PROWADZIMY NABÓR NA ZAWODNIKÓW!POSZUKUJEMY OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH, PUNKTUALNYCH I ZNAJĄCYCH SIĘ NA WRESTLINGU!LISTA NIEDOSTĘPNYCH POSTACI W REGULAMINIE

#1 2011-08-25 09:05:42

Cody Rhodes

MID CARDER

Call me!
Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 653
Punktów :   

Zgoda

IT'S A NEW DAY, IT'S A NEW GENERATION
Cody Rhodes wchodzi na arenę z pasem mistrzowskim TT.
-Jestem tu, ponieważ niejako ,,wezwał" mnie tutaj mój przeciwnik. Edge, z chęcią po raz kolejny wystąpię w twoim show i z chęcią po raz kolejny zmierzę się z tobą na September Vision. Jesteś tak nabuzowany adrenaliną, że przez całą wczorajszą noc włóczyłeś się po obrzeżach Santa Maria szukając taniej laski?Być może, nie obchodzi mnie to. Ja znalazłem swoje szczęście w życiu, jest nim Brie Bella, którą już jutro mogę spotkać. Obiecuję ci, że cały mój niewyładowany gniew, który skierowany był w stronę tego kryminalisty Marka H. zostanie skierowany przeciwko-jak to określiłeś-mojemu największemu wrogowi. Masz rację, jesteś moim największym wrogiem, a na September Vision ja odbiorę ci pas po raz drugi. Pas, który nie powinien być mi zabrany. Ale to już inna sprawa. W sumie to i lepiej, bo gdy zdobędę tytuł drugi raz, będę najbardziej utytułowanym człowiekiem w HWF: z dwoma tytułami X, dwoma tytułami Cruiserweight, z dwoma tytułami World Tag Team, z dwoma tytułami wrestlera tygodnia i z tytułem wrestlera miesiąca. Tak, Edge. To ja w tej chwili jestem najlepszym wrestlerem w tej organizacji, a ty jedynie możesz próbować mnie gonić-bezskutecznie. Do tego dochodzi utworzenie najlepszej stajni w historii wrestlingu i coś, czego ty nigdy nie posiądziesz-prawdziwa miłość. Już jutro spotkam się z Brie, John spotka się z Nikki, a wszystkie ,,son of a bitches", którzy zrobili im krzywdę-zostaną wpakowani do pudła na kilkadziesiąt lat. Edge, pieniądze mogą wszystko, więc dobrze, gdybyś podczas Cutting Edge był tak nabuzowany, jak wczoraj.
Cody Rhodes opuszcza arenę.


Nick: Cody Rhodes
Data urodzenia: 30 czerwca 1985 roku
Miejsce urodzenia: Marietta, Georgia
Wzrost: 185cm
Waga: 99kg
Dom: Nowy Orlean, Luizjana
Samochód: Aston Martin Vanquish
Film:,,Red Tails"
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=bnluLuPtkAE
Finisher: Cross Rhodes(Spinning Facebuster)
Typ: Heel
Feud: Ministry of Darkness
Tag Team: The Legacy(Cody Rhodes, John Morrison & Bella Twins)
Stan cywilny: w związku z Brie Bella
Pas:
Bilans: 27-1-28
Sponsor: Turkish Airlines
Sukcesy:
2xHWF Cruiserweight Champion
2xHWF X Champion
2xHWF World Tag Team Champion(with John Morrison)
Wrestler miesiąca(czerwiec 2011).
http://i56.tinypic.com/5yff2u.jpg

Offline

 
HWF INTRO
NASZ BUNNER
Image and video hosting by TinyPic
TOPLISTY
Top Wrestling Web
WYMIANA/WSPÓŁPRACA
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
OFICJALNE LOGO HWF
Image and video hosting by TinyPic
LICZNIK ODWIEDZIN(OD 1 SIERPNIA)
Liczniki dla stron
OFICJALNE THEME HWF

MusicPlaylist
THEME PPV HELL IN A CELL

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Producent szamb betonowych i innych worldhotels-in.com kamery nad morzem materace janpol megaoklejanie