HWF-Hardcore Wrestling Federation

Walka dopiero się rozpocznie!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
UWAGA!PROWADZIMY NABÓR NA ZAWODNIKÓW!POSZUKUJEMY OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH, PUNKTUALNYCH I ZNAJĄCYCH SIĘ NA WRESTLINGU!LISTA NIEDOSTĘPNYCH POSTACI W REGULAMINIE

#1 2011-09-25 14:21:16

Evan Bourne

ADEPT

Zarejestrowany: 2011-09-22
Posty: 13
Punktów :   

The End

Wchodzę na ring przy swoim theme
-Witam was znowu w tym pierścieniu i w najlepszej federacji w historii wrestlingu ale jest tu jeden problem jest nim randy Orton.Ten Narcystyczny i myśli że jest okrutny człowiek to tylko maskotka która pokazuje jaki jest ale na serio to ściema.Randy Orton to po prostu osoba która mając pas myśli ze jest najsilniejszą postacią ale nią nie jest.Nie dawno widziałem się z Reyem Mysterio pogadałem z nim o tobie Randy mówił wszystko to co ja powiedziałem naszym fanom i stwierdził ,że mam szanse ciebie pokonać ,ponieważ powiedział to lepszy wrestler od ciebie.Nawet jeśli twierdzisz ,że nie był to kłamiesz był ten Little Big Luchador pokonywał kolosów , wspinał się szybko i zdobywał pasy nie tak jak ty z jednym sorry z dwoma pasami na koncie mówisz że jesteś najlepszy.A jednak nie Rey miał 3 a ty 2.Więc Randy słabeusz The Viper  nie chwal się swoja nie dojdą.A The Whats Rko zamilkło chyba na zawsze bo jakoś nic sienie dzieje może rezygnacja.Więc tylko tyle ci powiem i zapamiętaj Air Bourne na Randyego Ortona.


http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2009/359/5/4/WWE_Evan_Bourne_Signature_by_TH3EPiC1.png
Nick: Evan Bourne
Data urodzenia: 19 marca 1983 roku
Miejsce urodzenia: St. Louis, Missouri
Wzrost: 174 cm
Waga: 82 kg
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=8ltm55CcAtM
Finisher: Air Bourne(Flying Shooting Star Press)
Typ: Face
Feud:
Tag Team:Flying Peeps (with Christian)
Stan cywilny: wolny
Pas:
Bilans: 0-0-0
Sponsor: Philips
Dom: Detroit, Michigan
Samochód: Pagani Zonda C12 F
Film: ,,The Hunter Games"
Sukcesy:

Offline

 

#2 2011-09-25 15:12:30

 Randy Orton

MID CARDER

18371044
Skąd: Gorzów Wlkp.
Zarejestrowany: 2011-05-14
Posty: 549
Punktów :   

Re: The End

Randy Orton wchodzi na ring przy swoim theme z pasem na ramieniu.
-Evan, mylisz się.Ja nie jestem okrutny, tylko moja wyższość nad przeciwnikiem to okrutność, której nie możesz znieść, bo jesteś słaby.Mając pas jest się mistrzem, a mistrz jest najlepszy.Ty go nie masz i nie będziesz miał zwłaszcza mojego pasa.Jak widziałeś się z Rey'em Mysterio ciekawe czy powiedział ci, że ani razu ze mną nie wygrał.Szanse każdy ma, lecz ty jej nigdy nie dostaniesz.Mówisz, że Rey Mysterio jest ode mnie lepszy.Grubo się mylisz.Nie do tego człowieka wyciągnąłeś pomocną dłoń.On nie mógł ci powiedzieć, że wygrasz ze mną, ponieważ on sam ze mną przegrał.Rey rozpoczął karierę swoją szybciej ode mnie i w dodatku szybko ją zakończył, ponieważ stracił wszystko.To, że mam 2 pasy oznacza wiele.Moja osoba dla tej federacji znaczy dużo, lecz twoja osobowość jest mało zauważalna.Dla The Whta's RKO nie ma dobrych TT, więc rezygnują z nami w walce.Rey miał dwa Tag Teamy, a ja mam jeden i w moim tak krótkim czasie jest głośniej jak w ulu niż u ciebie w gaciach.Nigdy nie zapamiętam twoje Air dons, bo twoja osoba jest ,,Zero''.Ty nie długo zapamiętasz jakie bolesne jest ukąszenie przez ,, The Viper''.
Randy Orton opuszcza hale.


Nick: Randy Orton
Data urodzenia: 1 kwietnia 1980 roku
Miejsce urodzenia: St. Louis, Missouri
Wzrost: 193cm
Waga: 109kg
Dom: Atlanta, Georgia
Samochód: Porsche Carrera GT
Film:""Cygany kontratakują"
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=AWtLRxFT_F8
Finisher: RKO(Jumping Cutter)
Typ: Tweener
Feud:
Tag Team: The What's RKO(with R-Truth)
Stan cywilny:żonaty
Pas: HWF World Tag Team Championship(with R-Truth),  HWF Cruiserweight Championship
Bilans: 12-0-12
Sponsor: Playboy
Sukcesy:
1x HWF World Tag Team Championship (with R-Truth)
1x HWF Cruiserweight Championship

Offline

 
HWF INTRO
NASZ BUNNER
Image and video hosting by TinyPic
TOPLISTY
Top Wrestling Web
WYMIANA/WSPÓŁPRACA
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
OFICJALNE LOGO HWF
Image and video hosting by TinyPic
LICZNIK ODWIEDZIN(OD 1 SIERPNIA)
Liczniki dla stron
OFICJALNE THEME HWF

MusicPlaylist
THEME PPV HELL IN A CELL

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.goldwwe.pun.pl fosol wrocław skup złomu Piła drzwi