HWF-Hardcore Wrestling Federation

Walka dopiero się rozpocznie!

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
UWAGA!PROWADZIMY NABÓR NA ZAWODNIKÓW!POSZUKUJEMY OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH, PUNKTUALNYCH I ZNAJĄCYCH SIĘ NA WRESTLINGU!LISTA NIEDOSTĘPNYCH POSTACI W REGULAMINIE

#1 2011-09-24 12:22:22

 Randy Orton

MID CARDER

18371044
Skąd: Gorzów Wlkp.
Zarejestrowany: 2011-05-14
Posty: 549
Punktów :   

Crash

Randy Orton wchodzi na ring przy swoim theme z pasem na ramieniu.
-Gratulacje Edge.Wygrałeś ze mną, lecz nie będzie tak na następnej naszej walce.Jednak do naszej walki daleko, bo przed nami Hell in a cell, w którym pokaże pionkowi tej Federacji Daniel'owi Bryan'owi, że nie z tym człowiekiem zaczął wojnę o pas.Ja zacząłem wojne z Reyem i ją wygrałem.Zdobyłem tam pas, a teraz go obronię.Ja zaczynam z tobą wojnę i ja również wygram.Widząc twój strach Daniel wiem, że wygram.Jednak PPV pokażę kto wygra.Widząc twoją walkę z HHH'a jestem pewien, że nie pokarzesz się również na Hell in a cell, gdzie będziesz ze mną walczył.W każdej federacji musi być jakiś pionek, który jest strachliwym wrestlerem.Jeśli się nie pojawisz bedzie to oznaczało, że lękasz się dni przegranych ze mną.Jednak jeśli się pokażesz będzie jeszcze lepiej, ponieważ dostaniesz ode mnie dzień sądu.Ten pas co trzymam będzie mój już przez długi czas.Daniel masz kolejnego przeciwnika jest nim Evan Bourne, który również chce walczyć o mój pas.Evan jeśli naprawdę zależy ci na moim pasie, to powinieneś o niego walczyć.Z twojej strony tego nie widzę, ponieważ wiesz z kim zadarłeś ,,The Viper'', który nie tylko skopie candy ass Daniel'owi Bryan'owi na PPV tak jak tobie po Hell in a cell.Będą to dwie upojne walki, w których pokażę wam z kim zadarliście, a jednak nie jestem zwykłym wrestlerem jak Wy.
Randy Orton opuszcza hale.


Nick: Randy Orton
Data urodzenia: 1 kwietnia 1980 roku
Miejsce urodzenia: St. Louis, Missouri
Wzrost: 193cm
Waga: 109kg
Dom: Atlanta, Georgia
Samochód: Porsche Carrera GT
Film:""Cygany kontratakują"
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=AWtLRxFT_F8
Finisher: RKO(Jumping Cutter)
Typ: Tweener
Feud:
Tag Team: The What's RKO(with R-Truth)
Stan cywilny:żonaty
Pas: HWF World Tag Team Championship(with R-Truth),  HWF Cruiserweight Championship
Bilans: 12-0-12
Sponsor: Playboy
Sukcesy:
1x HWF World Tag Team Championship (with R-Truth)
1x HWF Cruiserweight Championship

Offline

 
HWF INTRO
NASZ BUNNER
Image and video hosting by TinyPic
TOPLISTY
Top Wrestling Web
WYMIANA/WSPÓŁPRACA
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
OFICJALNE LOGO HWF
Image and video hosting by TinyPic
LICZNIK ODWIEDZIN(OD 1 SIERPNIA)
Liczniki dla stron
OFICJALNE THEME HWF

MusicPlaylist
THEME PPV HELL IN A CELL

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
RĂŠsidence Le TOUNKARANKE ACI 2000 fosol wrocław skup złomu Piła drzwi