HWF-Hardcore Wrestling Federation

Walka dopiero się rozpocznie!

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
UWAGA!PROWADZIMY NABÓR NA ZAWODNIKÓW!POSZUKUJEMY OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH, PUNKTUALNYCH I ZNAJĄCYCH SIĘ NA WRESTLINGU!LISTA NIEDOSTĘPNYCH POSTACI W REGULAMINIE

#1 2011-09-23 07:33:48

 Trish Stratus

ADEPT

Call me!
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 80
Punktów :   

HWF Best Matches at Flame

Matt Striker: Witam serdecznie. Kolejne DVD HWF czas rozpocząć. Płyta nosi nazwę ,,The Best Matches at Flame" i przyjrzymy się tutaj najlepszym walkom, zwrotom akcji i segmentom, które miały miejsce na galach Flame. Zapraszam serdecznie.

Trish Stratus: Wiem, że nie zainicjowałam tej federacji. Wszelkie gratulacje i podziękowania należą się Jackson'owi Tweel'owi, który zmienił GoldWWE na Hardcore Wrestling Federation. Jednak stałam się częścią tej organizacji. Częścią czegoś dobrego. Taka była pierwsza w historii walka na HWF Flame.

Edge: Początkowo HWF miało opierać się na jednej tygodniówce. Stało się jednak inaczej. Przez pewien okres czasu walczyliśmy również na Bang. Druga tygodniówka to naprawdę dobry pomysł Jacksona Tweela.

The Undertaker: Porażka na początek. Gdy dowiedziałem się o tym od Jacksona Tweela niezbyt mi się to podobało, lecz późniejsze wygrane na Flame całkowicie zamazały tą klęskę.

Non-Title Match(The Undertaker vs. Rey Mysterio)
Undertaker rozerwał zwarcie, aby wykonać Big Boot. Po założeniu Dragon Sleeper Taker nieoczekiwanie chciał zakończyć pojedynek dzięki Tombstone Pilderiver, lecz Mysterio zdołał się wyrwać, a następnie wykonał Body Press. Po Frog Splash Ray miał ochotę na Bulldog, którego ,,Deadman" uniknął, zaś sam wykonał DDT. Cios sierpowy pozwolił mistrzowi wagi ciężkiej wykonać Old School, po którym uzyskał 2 count. Kolejna próba finishera znów nie skończyła się najlepiej, ponieważ Mysterio uniknął Hell's Gate, zaś sam wykonał Tornado DDT, po którym głowa rywala znalazła się między linami. Rey chciał wykonać 619, lecz Taker złapał go za nogi i wykonał Sidewalk Slam. ,,Deadman" chciał zakończyć pojedynek poprzez Chokeslam, ale ,,Pan 619" potrafił dziś znaleźć skuteczną receptę na akcje kończące przeciwnika. Po Headscissors Takedown Mysterio miał idealną okazję na wykonanie swojej koronnej akcji. 619! West Coast Pop! 1!...2!...3! Rey Mysterio rozpoczął przygodę z HWF od pokonania mistrza wagi ciężkiej!

Matt Striker: Ta chwila na zawsze zmieniła oblicze HWF. Dwaj rywale stają się partnerami, tworząc największą siłę w historii HWF. Takie rzeczy tylko na Flame!

Cody Rhodes: Stanowiłem cząsteczkę tej federacji, a już wiedziałem, że to będzie coś wyjątkowego. Nie pomyliłem się. Tag Team z Johnem Morrisonem to najlepsze, co mogło spotkać tą federację.

Cody Rhodes vs. John Morrison
Stypulacja: Single Match

Morrison przerwał zwarcie Clotheslinem, a następnie wykonał Dropkick. John oparł nogi Cody’ ego o liny i wykonał Rope Hung Neckbreaker, a następnie DDT. Rhodes doszedł do głosu unikając Enzuigiri, a w dodatku wymierzył Clothesline. Chwilę później były Cruserweight czempion wykonał dwie akcje Springboard: Crossbody i Kick, czyli Beautiful Disaster. Po kopnięciu Cody przypiął i uzyskał 2 count. Cody podniósł Morrisona, który nieoczekiwanie wykonał Snap Suple, a następnie próbował wykonać kombinację Backbreaker / Neckbreaker, którą ,,Dashing” zablokował, a na dodatek wykonał Russian Legsweep. Figure Four Leglock osłabiło Morrisona, który dotknął jednak lin. Rhodes skorzystał z okazji i wykonał Knee Drop. Cody chciał zakończyć pojedynek poprzez CrossRhodes, jednak ,,Shaman of Sexy” uniknął finishera, ale sam nie mógł wykonać Moonsault Side Slam. Festiwal nieudanych akcji trwał, ponieważ syn Dusty Rhodesa nie wykonał Alabama Slam. Morrison w końcu zyskał przewagę dzięki Enzuigiri. Starship Pain! 1!...2!...3! John Morrison znów lepszy od Cody Rhodesa!
Tuż po walce Rhodes zaproponował Morrison’ owi Tag Team, lecz ten nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi. Czyżbyśmy byli świadkami najbardziej seksownego teamu temu HWF?


Trish Stratus: To było fenomenalne. Kto będzie zwycięzcą pierwszego turnieju w HWF i to tak mocno prestiżowego?Popatrzcie sami.

Edge: Ja i Triple H wówczas rywalizowaliśmy o całą pulę. Obaj chcieliśmy być mistrzami wagi ciężkiej po PPV Victory Road, a także zwycięzcami King of the Ring Tournament. Ja zachowałem HWF World Heavyweight Championship, on został ,,królem”. Kompromis został zawarty, ale oczywiście obaj nie byliśmy z niego zadowoleni.

Edge vs. Triple H
Stypulacja: No Title Single Match
Stawka: Final King of the Ring Tournament 2011

Triple H przerwał zwarcie wykonując Irish Whip, a następnie Neckbreaker. Po chwili Edge otrzymał DDT, a następnie zablokował Facebreaker Knee Smash, zaś sam wykonał Sitout Facebuster, po którym uzyskał 2 count. Chwilę później WH czempion wykonał Irish Whip oraz Clothesline. Russian Legsweep przyniósł 2 count Kanadyjczykowi, który niespodziewanie stracił przewagę, czego dowodem był Powerlsam od HHH' a. Teraz to ,,The Game" przeważał, wykonując takie akcje jak Tilt - a - Whirl Backbreaker oraz Spinebuster. Edge doszedł do głosu blokując Cutter. Electric Chair Drop poprzedziło Edge - O - Matic, po którym ,,Rated R Superstar" szykował się na Spear. Triple H uniknął jednak finishera, a sam popisał się Single Arm DDT. Running Knee Strike przygotował HHH' owi szansę na wykonanie Pedigree! 1!...2!...3! Triple H zwycięzcą King of the Ring Tournament 2011!

Cody Rhodes: Trzeci wrestler poszedł na emeryturę przez Edge'a. Żenada i masakra w jednym...

Edge: Czasami nie czuję się dobrze, gdy nazywa się mnie ,,The Careerbreaker”, ale…na wrestlingu świat się nie kończy.

Edge (c) vs. CM Punk
Stypulacja: Title vs. Career Match
Stawka: HWF World Heavyweight Championship

W zwarciu Edge założył Half Nelson, a następnie wykonał Irish Whip w liny oraz Spinning Heel Kick. Chinlock osłabił CM Punka, lecz nie na tyle, aby Kanadyjczyk mógł wykonać Russian Legsweep. Od tej pory ,,Straight Edge” dominował w ringu. Po Hammerlock Punk wykonał Irish Whip oraz Snap Scoop Powerslam. Pretendent wyrzucił Edge’ a poza ring, gdzie WH czempion otrzymał Suicide Dive. Rywalizacja przeniosła się z powrotem na ring, gdzie Punk wykonał Springboard Clothesline oraz Tilt – a – Whirl Backbreaker, po którym uzyskał 2 count. Mimo to, Edge ruszył z kontrą, co udowodniły takie akcje jak Reverse STO i Sitout Facebuster, po których mieliśmy 2 count. ,,Ultimate Oportunist” nie trafił z Diving Crossbody, a gdy wstał z kolan, otrzymał Enzuigiri. CM Punk wykonał Irish Whip, a także kombinację Running High Knee / Bulldog. CM Punk chciał zakończyć pojedynek poprzez GTS, jednak ,,The Rated R Superstar” uniknął finishera, zaś sam wykonał Edgecution. Spear! 1!...2!...3! CM Punk zakończył karierę! Edge zakończył karierę trzeciego wrestlera i po raz trzeci obronił HWF World Heavyweight Championship!
Tuż po walce znajdująca się nieopodal ringu Maryse celebrowała sukces swojego partnera, całując się z nim namiętnie nad leżącym CM Punkiem.


The Undertaker: Jedno z wielkich starć Undertakera z Edgem. ,,Rated R Superstar" nie wiedział, że pokonując mnie wtedy na Flame zaprzepaścił zupełnie szanse na zachowanie tytułu. Ale chwała mu za to, że próbował sił z ,,Phenomem".

Edge: Ja i Maryse w HWF byliśmy niepowtarzalni. Każda nasza akcja, każdy nasz występ miał swój urok. Niech mi ktoś przypomni pseudonim innego zawodnika, którzy czterokrotnie wygrywał z The Undertakerem. Każdy z tej walki zapamiętał tylko intrygę moją i Maryse. Sędzia niczego nieprzepisowego nie widział, więc moja wygrana była czysta.

Edge vs. The Undertaker
Stypulacja: Single Match
Stawka: No Title Match

- Jeśli Edge wygra, na PPV Extreme Rules dojdzie do Unsanctioned Matchu o HWF World Heavyweight Championship Edge vs. The Undertaker
- Edge nie może użyć w walce Speara
WH czempion założył Half Nelson w zwarciu, a następnie wykonał Irish Whip w liny oraz Clothesline. Chinlock osłabił Undertakera, który chwilę później zablokował Reverse STO, zaś sam pchnął Edge’ a w narożnik. Corner Clothesline przygotował ,,Deadman’ owi grunt pod Old School. Partner Maryse doszedł do głosu po uniknięciu Leg Drop’ u z wyskoku. Przewagę Edge’ a udokumentowały takie akcje jak Dropkick i Russian Legsweep, po którym uzyskał 2 count. Undertaker uniknął Diving Crossbody i przeszedł do kontrataku, co potwierdził Dragon Sleeper oraz Snake Eyes. ,,Rated R Superstar” uniknął sierpowego, a sam wymierzył Spinning Heel Kick. Kanadyjczyk chciał założyć Edgecator, jednak Taker odepchnął go nogami, a następnie wymierzył Big Boot. Last Ride! Undertaker przypiął, jednak Charles Robinson skupił całą swoją uwagę na stojącej na krawędzi ringu Maryse! Dziewczyna Edge’ a prezentowała sędziemu swoje zgrabne nogi. Rozwścieczony ,,Phenom” podniósł swojego rywala, który wymierzył mu Low Blow! Sędzia nie widział całego zajścia, tak jak uderzenia pasem mistrzowskim, który Edge wyrzucił poza ring. Maryse zeskoczyła z krawędzi ringu, natomiast Robinson odwrócił się, widząc pinującego Edge’ a. 1!...2!...3! ,,Ultimate Oportunist” spełnił swoje marzenie bez pomocy Speara, jednak z pomocą Maryse! Edge vs. The Undertaker o HWF World Heavyweight Championship na PPV Extreme Rules!
Tuż po walce Maryse i Edge celebrowali sukces całując się namiętnie nad leżącym Undertakerem.

Trish Stratus: Kapiatalna walka, której wynik nie był znany do ostatniego klepnięcia Charlesa Robinsona. Edge straci włosy, czy może Matt coś więcej-karierę?Emocje, które towarzyszyły tej walce były nieziemskie, a przebieg jeszcze bardziej(ekscytacja). Oglądałam Flame z 15 czerwca w pubie ze znajomymi i o mały włos nie wylałam piwa na bluzkę koleżanki, widząc Sweet Chin Music nokautujące Edge'a.

Edge: Z tego miejsca mogę jedynie przeprosić Matta i jego fanów…

Edge vs Matt Hardy
Stypulacja: Single Match
Stawka: Hair vs Career Match

13.05 górą był Edge. Drugie zwycięstwo trzykrotnego mistrza świata oznacza zakończenie kariery przez Matta Hardy’ ego, natomiast porażka – przymusową wizytę u fryzjera.
Hardy przybył na arenę z ogromnymi nożycami, natomiast ,,Ultimate Opportunist” z koszulką z napisem ,,Matt Hardy: 1992-2011”. Walkę lepiej rozpoczął Matt, który po kopnięciu rywala w brzuch wykonał Nothern Lights Suplex. 2 count. Chwilę później Edge skontrował Russian Legsweep na swój własny, co dało mu 2 count. Chinlock osłabił Hardy’ ego, który mimo to uniknął Diving Crossbody, zaś sam zyskał sporą przewagę, czego dowodem były takie akcje jak Flying Forearm czy Ricochet. Chwilę później Hardy założył Ice Pick, z którego Kanadyjczyk wybronił się po kilkudziesięciu sekundach. Po chwili Edge już dominował, ponieważ odsunął się przed nadchodzącym Diving Leg Drop. Tym razem to HWF World Tag Team Champion założył dźwignię, a konkretnie Edgecator, z którym Matt uporał się tak, jak Edge z Ice Pick. Po chwili Hardy zablokował próbę akcji Powerbomb, ale sam nie zdołał wykonać Inverted DDT, w przeciwieństwie do Edge’ a, który po wykonaniu tejże akcji uzyskał 2 count. O dziwo ,,Master Manipulator” nie poszedł za ciosem, a wręcz przeciwnie – otrzymał Side Effect. Hardy chciał zakończyć pojedynek poprzez Twist of Fate, ale Edge uniknął finishera, a w dodatku wykonał Edge – O – Matic. Spear! 1!...2!...Nie ma! Wściekły ,,Rated R Superstar” próbował ponowić akcję, jednak Hardy przeskoczył nad Edgem, który po raz drugi zablokował Twist of Fate, a na dodatek wykonał Edgecution. Spear po raz drugi! 1!...2!...3! Edge zakończył karierę Matta Hardy’ ego!

Tuż po walce na ring wbiegł Shawn Michaels i…wymierzył Sweeet Chin Music Edge’ owi.

Trish Stratus: Pierwsza w historii walka z udziałem wyłącznie kobiet musiała zrobić świetne wrażenie. I takie zrobiła. Prosiłabym moich kolegów o powstrzymanie się od komentarza do tej walki, zostawmy ją w 100% kobiecą.

Maryse & AJ Lee vs The Bella Twins
Stypulacja: Tag Team Match

Na początku The Bella Twins zdominowały Maryse, która otrzymała Dropkick i Snap Suplex od Nikki, a także Springboard Arm Drag i Slingshot Sunset Flip od Brie. 1!...2!...Nie! Maryse błyskawicznie doczołgała się do swojego narożnika i dokonała zmiany. AJ Lee rozpoczęła od Spinning Heel Kick i Arm Drag, po czym wpuściła do boju Maryse, która spudłowała Roundhouse Kick. Brie Bella odpowiedziała wykonując Monkey Flip, po którym obie siostry wykonały Double Bulldog. Pełnoprawną uczestniczką walki była Nikki, która uzyskała 2 count po Headscissors Takedown. Zmiana. Brie rozpoczęła od Diving Crossbody, po którym nie udało jej się założyć Abdominal Stretch. Maryse znów uratowała się zmianą z AJ, która ,,na dzień dobry” wykonała Shining Wizard! 1!...2!...Nikki Bella przerwała pin! Charles Robinson nie wiedział, która z sióstr jest pełnoprawną uczestniczką walki i dlatego odliczał Maryse po kolejnym Slingshot Sunset Flip w wykonaniu Nikki. 1!...2!...3! The Legacy zwycięża, ale nieuczciwie!
Tuż po walce reprezentantki Fortune otrzymały Twin Magic od The Bella Twins.

Edge: The Rock nazywany był najbardziej elektryzującym człowiekiem w historii rozrywki sportowej. Od tamtej walki czuję się jakby mnie zelektryzowany.

The Undertaker: Żal mi było The Rocka. Był osobą charyzmatyczną i niesamowitą, ale Edge okazał się lepszy. I to pod każdym względem.

Edge vs The Rock
Stypulacja: Single Match
Stawka: Hair vs Career Match

Edge pojawił się na ringu w stroju torreadora, a na jego czerwonej płachcie było napisane ,,The Rock: 1996 – 2011”. Z kolei ,,The People’ s Champion” tak jak Matt Hardy i Shawn Michaels przybyli na ring z nożycami. Na początku Rock wykonał Irish Whip oraz Shoulder Block, po którym nieudolnie próbował wykonać Samoan Drop, które Kanadyjczyk skontrował na Reverse STO. 2 count, podobnie jak po Half Nelson Bulldog i Russian Legsweep. Rocky doszedł do głosu po uniknięciu Diving Crossbody. Clothesline i Running Swinging Neckbreaker, po którym mamy 2 count potęgowały przewagę Rocka, który poszukał swojej szansy zakładając Sharpshooter, ale Edge zdołał złapać linę. Osłabiony ,,Ultimate Opportunist” o mały włos nie otrzymał People’ s Elbow, które niespodziewanie skontrował na Spear! 1!...2!...Nie! Teraz to Edge założył dźwignię, a konkretnie Edgecator, z którego ,,The Great One” także się wydostał. Chwilę później Edge znowu chciał wykonać Spear, ale The Rock przeskoczył nad nim i wykonał Rock Bottom! 1!...2!...No! Rozwścieczony Rocky wniósł na ring krzesło, które z ringu próbował usunąć Charles Robinson. Tymczasem na ring wbiegł Steve Austin i uderzył Edge’ a butelką piwa! ,,The People’ s Champion” chciał skorzystać z okazji i przypiął rywala, ale uzyskał tylko 2 count. Zdesperowany The Rock znów próbował wykonać Rock Bottom, ale ,,The Rated R Superstar” skontrował próbę finishera na Edgecution. Spear po raz drugi! 1!...2!...3! The Rock zakończył karierę!

Tuż po walce obaj panowie uścisnęli sobie dłonie.

Cody Rhodes: Moja wiktoria smakowała słodko. I co najlepsze był to ostatni epizod wielkiej sagi Edge-Cody Rhodes, którą wygrałem. Brawa należą się jednak Edge'owi za jego chęci i ambicję, jednak na mnie to nie wystarczy.

Edge: Nawet wielkie rywalizacje kiedyś muszą dobiec końca. II wojna światowa również nie trwała wiecznie. Szkoda tylko, że ostatnia bitwa należała do Cody’ ego Rhodesa.

Cody Rhodes ˆ vs Edge
Stypulacja: Single Match
Stawka: HWF X Championship

Tuż przed gongiem inicjującym walkę Edge wziął do ręki mikrofon i powiedział, że czas na jego propozycję. Rywalizacja Edge kontra Cody Rhodes jest i będzie najbardziej zażartą rywalizacją w historii HWF. Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Kanadyjczyk zaproponował Cody’ emu ,,The Last Battle”. Jeśli wygra Rhodes – Edge nigdy nie będzie mógł walczyć o pas mistrzowski, w którego posiadaniu będzie członek The Legacy. Jeśli Edge wygra – Rhodes nie skorzysta z prawa do rewanżu. ,,Dashing” zgodził się, a Charles Robinson nakazał rozpocząć walkę.
W zwarciu Cody założył Facelock, po czym wykonał Russian Legsweep, a następnie Knee Drop, po którym uzyskał 2 count. Chwilę później chłopak Brie Belli chciał założyć Figure Four Leglock, ale Edge skontrował to na własną ,,czwórkę”. Kilkanaście sekund później mistrz załapał się lin, jednak, gdy wstał zainkasował Big Boot. Kolejne kopnięcie, czyli Missile Dropkick nie doszło celu, gdyż w powietrzu Kanadyjczyk otrzymał Dropkick. Po chwili syn Dusty’ ego Rhodesa wykonał Bulldog z drugiej liny, po którym uzyskał 2 count. ,,The Ultimate Opportunist” niespodziewanie ruszył do kontrataku, co potwierdziły takie akcje jak Half Nelson Bulldog i Russian Legsweep po którym mamy 2 count oraz Clothesline. Chwilę później ,,Dashing” ponownie zaatakował zakładając Crossface, z którego pretendent wydostał się kilkanaście sekund później. Osłabiony Edge nie uniknął jednak Diving Crossbody oraz Inverted Suplex Slam. 2 count, a po nim Inverted DDT w wykonaniu Edge’ a, który nie mógł wykonać Edge – O – Matic, gdyż Cody Rhodes odepchnął go i wymierzył Beautiful Disaster. CrossRhodes! 1!...2!...3! Cody Rhodes zachował HWF X Championship!

The Undertaker: Podobnie jak Edge i John Morrison, ja również zakończyłem karierę swojego rywala. Padło na Reya Mysterio, z którym przegrałem w pierwszej walce na tej gali. Tym razem musiałem się odgryźć, i tak również się stało.

Trish Stratus: Straciliśmy ambitnego i niezwykłego zawodnika. Jednak trzeba żyć dalej, a federacja musi poradzić sobie bez ,,The Biggest Little Man".

The Undertaker vs Rey Mysterio
Stypulacja: Single Match
Stawka: Career Match

W zwarciu Rey Mysterio założył Armbar, a następnie wymierzył Dropkick. Gdy The Undertaker wstał otrzymał Headscissors Takedown. ,,Deadman” doszedł do głosu, gdy uniknął Springboard Crossbody, po czym wykonał Sidewalk Slam oraz Leg Drop, po którym uzyskał 2 count. Po chwili Undertaker założył Dragon Sleeper, z którego Rey wydostał się po kilkunastu sekundach, a potem uniknął Flying Lariat, samemu wymierzając Enzuigiri. Po Slingshot Crossbody przyszedł czas na Dropkick, po którym głowa ,,Phenoma” znalazła się między linami. Mysterio miał idealną okazję do 619, ale ,,The Last Outlaw” złapał go i wykonał Pumphandle Slam. Hell’ s Gate! Rey Mysterio starał się wydostać, ale był zmuszony się poddać!
Tuż po walce na ring wbiegł Cody Rhodes i wykonał CrossRhodes The Undertaker’ owi.

Matt Striker: Myślę, że walki przyniosły Wam wiele emocji. Nie na darmo wybieramy dla Was najlepsze walki z najlepszych. ,,The Best Matches at Flame" dobiegło końca, ale już z tego miejsca zapraszam was na kolejne, które wydane zostanie tuż przed PPV Survivor Series. Do zobaczenia!


Nick: Trish Stratus
Data urodzenia: 18 grudnia 1975 roku
Miejsce urodzenia: Richmond Hill, Ontario(Kanada)
Wzrost: 163 cm
Waga: 57kg
Dom: Houston, Texas
Samochód: Mercedes SLR McLaren 2011
Film:
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=jCLKvgaVr7o
Finisher: Chick Kick(Roundhouse Kick), Stratusfaction(Springboard Bulldog)
Typ: Face
Feud: The Legacy
Tag Team: Ministry of Darkness(z Undertakerem)
Stan cywilny: W związku z Undertakerem
Pas:
Bilans: 0-0-2
Sponsor:
Sukcesy:
*Prezes Hardcore Wrestling Federation

Offline

 
HWF INTRO
NASZ BUNNER
Image and video hosting by TinyPic
TOPLISTY
Top Wrestling Web
WYMIANA/WSPÓŁPRACA
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
OFICJALNE LOGO HWF
Image and video hosting by TinyPic
LICZNIK ODWIEDZIN(OD 1 SIERPNIA)
Liczniki dla stron
OFICJALNE THEME HWF

MusicPlaylist
THEME PPV HELL IN A CELL

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.goldwwe.pun.pl fosol wrocław skup złomu Piła drzwi