HWF-Hardcore Wrestling Federation

Walka dopiero się rozpocznie!

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
UWAGA!PROWADZIMY NABÓR NA ZAWODNIKÓW!POSZUKUJEMY OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH, PUNKTUALNYCH I ZNAJĄCYCH SIĘ NA WRESTLINGU!LISTA NIEDOSTĘPNYCH POSTACI W REGULAMINIE

#1 2011-09-11 14:33:18

 Edge

Moderator

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 2477
Punktów :   
WWW

Serce i dusza dywizji Heavyweight

YOU THINK YOU KNOW ME?
Przed państwem ,,The Rated R Superstar" Eeedge!!!
Jako pierwszy zawodnik w historii HWF zdobyłem wszystkie możliwe pasy. Ktoś zapytał mnie ostatnio czy jestem spełniony. Nie wiedziałem, co odpowiedzieć. Nie wiedziałem, który pas mistrzowski będę chciał zdobyć, dopóki nie przeczytałem w internecie opinii, że jestem ,,sercem i duszą dywizji Heavyweight", i nie napisał tego Zack Ryder. Już wiem...Zaprawdę powiadam wam, jaka będzie przyszłość najjaśniejszego z najjaśniejszych. Jam jest przyszły HWF World Heavyweight Championship. Będę nim nie dlatego, że uważam HHH' a za szatana tylko za najsłabszego mistrza wagi ciężkiej w historii. Posiadacza pasa, z którego ja uczyniłem święty Graal. A propos, czy nie uważacie, że pewnemu panu trzeba już podziękować? Czy Wy też czuliście się zażenowani, gdy The Undertaker po raz 83 powiedział coś o piekle i po raz 42 otrzymał szansę zdobycia HWF World Heavyweight Championship? Tak, moi drodzy, niektórzy muszą zrobić tylko tyle, żeby walczyć o najcenniejszy laur w najlepszej federacji w historii wrestlingu. The Undertaker na PPV Hell in a Cell walczyć będzie o HWF X Championship. Panie prezesie, czy mogę walczyć o mistrzostwo wagi ciężkiej? A może ,,Deadman" doszedł do wniosku, że tym razem pokona HHH' a? Czy ja także otrzymam 22 szanse na zdobycie HWF World Heavyweight Championship, gdy przypomnę najwspanialszej publiczności na świecie, że jestem ,,The Ultimate Opportunist"? Nawet jeśli tak będzie to ja i tak chcę otrzymać prawo walki o pas wagi ciężkiej, dzięki ciężkiej pracy w ringu, która u wrestlera jest najważniejsza. Potem chcę uczciwie zapracować na zdobycie HWF World Heavyweight Championship. I have new plan...przywrócić dawny blask najważniejszej zdobyczy w tej organizacji. Ten tytuł nie zasłużył sobie na to, aby robić jakieś maskarady, a konkretnie 14 walk o pas na jednej gali, zmiany decyzji czy zmienianie przeciwników w ostatniej chwili lub na wielokrotnie odgrzewane, obrzydliwe kotlety. Tak, to wszystko działo się, gdy o zdobycie HWF World Heavyweight Championship starał się Triple H. Kogo zastąpił R-Truth na PPV Over the Limit 2011? Męża Stephanie mcMahon. Kto na PPV Shotgun otrzymał kolejną szansę zdobycia pasa, przegrywając na Hardcore Time, nie walcząc w walce No. 1 Contender? Zięć Vince' a mcMahona. Czyja absencja zawsze była kryta i usprawiedliwiana? Twoja, Triple H. Nazywają Cię ,,The Game", ale Twoje psychologiczne gierki przy akcjach gościa, którego nazywają ,,The Master Manipulator" są jak gra w klasy przy szachach. Podczas ,,Beat the Clock Challange" na najbliższym HWF Xenon z szachownicy usunę trzy pionki, a wtedy do zwycięstwa pozostanie mi zbicie jednego. Ciebie, Triple H...
Edge opuścił arenę.


Nick: Edge
Data urodzenia: 30 października 1973 roku
Miejsce urodzenia: Orangeville, Ontario(Kanada)
Wzrost: 196 cm
Waga: 101 kg
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=N_r5ceKLoYQ
Finisher: Spear
Typ: Face
Feud: Triple H, Jackson Tweel
Tag Team:
Stan cywilny: w związku z Maryse
Pas: HWF World Heavyweight Championship
Bilans: 45-0-23
Sponsor: Coca Cola
Dom: Toronto
Samochód: Koenigsegg Agera R
Film: ,,The Ides of March"
Sukcesy:
HWF World Heavyweight Championship (1 raz)
HWF X Championship (1 raz)
HWF Cruiserweight Championship (1 raz)
HWF World Tag Team Championship (1 raz - with Steve Austin)
Wrestler miesiąca (sierpień 2011)
Wrestler tygodnia (30.05-05.06)

Offline

 
HWF INTRO
NASZ BUNNER
Image and video hosting by TinyPic
TOPLISTY
Top Wrestling Web
WYMIANA/WSPÓŁPRACA
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
OFICJALNE LOGO HWF
Image and video hosting by TinyPic
LICZNIK ODWIEDZIN(OD 1 SIERPNIA)
Liczniki dla stron
OFICJALNE THEME HWF

MusicPlaylist
THEME PPV HELL IN A CELL

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Newland kamery nad morzem materace janpol megaoklejanie