HWF-Hardcore Wrestling Federation

Walka dopiero się rozpocznie!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
UWAGA!PROWADZIMY NABÓR NA ZAWODNIKÓW!POSZUKUJEMY OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH, PUNKTUALNYCH I ZNAJĄCYCH SIĘ NA WRESTLINGU!LISTA NIEDOSTĘPNYCH POSTACI W REGULAMINIE

#1 2011-08-20 00:47:54

 Edge

Moderator

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 2477
Punktów :   
WWW

Magia internetu

YOU THINK YOU KNOW ME?
Przed państwem ,,The Rated R Superstar" Eeedge!!!
Edge przyszedł na ring z pasem mistrzowskim, krzesełkiem w prawej ręce i walizką w prawej. Będąc w kwadratowym pierścieniu wyciągnął z niej mikrofon.
Spokojnie, tym krzesłem nie mam zamiaru nikogo demolować. Wystarczy, że zdemolowałem dziś MVP, dzięki własnej sile, inteligencji i woli walki. Rok szkolny rozpocznie się za 12 dni, za 17 po raz drugi obronię HWF X Championship, natomiast już dziś po ringu HWF biegają przedszkolaki. Moje dziecko nie ma jeszcze płci, a ja czuję się, jakbym czekał, aż skończy leżakować w przedszkolu. Czuję, że wyłoni się zza rogu i powie ,,Tato, dzisiaj na obiad jadłem bądź jadłam zupę pomidorową". Ciekaw jestem, w której klasie szkoły podstawowej będzie moje dziecko, gdy wszyscy Ci w HWF, którzy kreują się na twardzieli przestaną biegać po ringu z pluszowymi misiami. Nie dziwię się, że Maryse i AJ Lee uprawiały seks tylko z jednym pracownikiem HWF - ze mną. Robiły to, ponieważ jestem jedynym mężczyzną wśród zawodników. Od wyrzuconego z cyrkowej karocy Reya Mysterio bardziej męski jest Charles Robinson, gdy odlicza moich rywali do trzech po tym, jak otrzymają Spear. Tony Chimel zapowiadając, że za chwilę na ringu pojawi się pochodzący z kanadyjskiego Orangeville ,,The Rated R Superstar" Edge, jest bardziej męski niż Triple H, który żali się, że The Undertaker jest kiepski przy mikrofonie. Przy mikrofonie kiepski jest ten, kto mówiąc o legendarnych rywalizacjach w HWF zapomina o rywalizacji Edge kontra The Undertaker. Czy ja i ,,The Last Outlaw" napiszemy kolejną część tej fascynującej opowieści? Ja jestem otwarty na propozycję.
Wracając do niemęskich postaci w HWF...Zmieniający stypulację walk prezes Jackson Tweel jest bardziej męski niż Toadie Rhodes, który płacze, że nie ma przy nim Brie Belli. Toadie, przy mnie też nie ma Brie Belli i czuję się doskonale. Nie ma przy mnie także Nikki i czuję się o wiele lepiej niż John Morri...son of a bitch. Dzieci, zatkajcie uszy, ponieważ wujaszek Adam użył słowa, którego Wy nie prędko będziecie mogli użyć. Najpierw zaczną wam rosnąć zęby, potem wasze mamusie kupią wam kredki do szkoły, pójdziecie do pierwszej komunii, po raz pierwszy alkoholu w waszym życiu, a potem będziecie za wszelką cenę dążyć do tego, żeby przelecieć jakąś pijaną 15-latkę na tylnim siedzeniu samochodu waszego ojca. Potem rozczarowani waszą pierwszą kochanką będziecie odwiedzać takie strony jak RedTube. A propos, w mojej walizce, która nie jest tą walizką, dzięki której okrada się prawdziwych mistrzów z ich tytułów, znajduje się G4. Dzieci, czy wiecie, co to jest G4? Nie, to nie jest papka. Jest to urządzenie, dzięki któremu wasi rodzice mogą wstawiać wasze uśmiechnięte zdjęcia na Facebook. Wujek Edge także ma konto na Facebook' u. Założyłem je wczoraj, oto adres - www.facebook.com/#/edgehwf. Spokojnie, nie będę tam publikował filmów i opowiadał o tym, jak to byłem w ostatni wtorek u fryzjera, jak pewien jegomość z prowincjonalej federacji wrestlingu. Na mój profl wstawię cudowne zdjęcia. Liczę na miliardy kliknięć na ,,Lubię to!". Toadie Rhodes i John Morri...son of a bitch w namiętnym pocałunku, niczym Kate Winslet i Leonardo di Caprio w ,,Titanicu". Stroje? Rewelacja. Sweet, nice, crazy, hot. Take it easy, na tym portalu społecznościowym konta nie miałem, nie mam i mieć nie zamiarzam. Toadie, Jim, gdzie je kupiliście? Może kupię takie same Maryse na pewnym portalu na ,,A" jako asshole? Mamo, wujek Edge znowu użył brzydkiego słowa. Tak, little Rey, użyłem słowa tak brzydkiego jak Twoja twarz, którą skrywasz pod maską. Może kupię sobie taką samą na wspomnianym portalu? It doesn' t matter. Co by tu jeszcze wrzucić?
Fani skandują ,,Maryse without panties!"
Suprise, kochani fani HWF!
Edge wyciągnął ze swojej walizki Playboya, a konkretnie numer z kwietnia bieżącego roku, który powędrował w trybuny.
Taka mała dygresja. Ostatnio amerykańskie feministki skrytykowały mnie, ponieważ jej zdaniem na antenie USA Network kreuję kobiety na prostytutki i zachowuję się, jakbym z moją przyszłą żoną robił to, co chcę. Drogie feministki, czy to moja wina, że zarówno Maryse, jak i ja lubiym, gdy w łóżku robię z nią co chcę? Ja robię coś z kobietą, inni z dmuchanymi lalkami, a jeszcze inni ręcznie i nie chodzi tu wcale o origami. Wracając do zdjęć to wstawię może przepis kulinarny dla Marka Henry' ego. Specjalistą od gotowania był, jest i będzie The Rock, ale myślę, że nawet on nie zna potrawy, którą nazwałem ,,Siostry Bella w sosie kanadyjskim". Mark, na 101% to polubisz.
Chwilę później Edge ostrym ruchem zamknął G4 i wziął mikrofon do ręki.
YouTube, RedTube, Google, Facebook, Twitter. To ikony internetu, nie wrestlingu. Lamentacje i gorzkie żale to elementy modlitwy lub wenezuelskiej telenoweli. To nie jest Wenezuela. This is USA. This is not soap operas. This is wrestling. Wrestling is fight. Wrestling is fans. Wy o tym zapominacie.
Edge opuścił arenę.

Ostatnio edytowany przez Edge (2011-08-20 00:48:50)


Nick: Edge
Data urodzenia: 30 października 1973 roku
Miejsce urodzenia: Orangeville, Ontario(Kanada)
Wzrost: 196 cm
Waga: 101 kg
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=N_r5ceKLoYQ
Finisher: Spear
Typ: Face
Feud: Triple H, Jackson Tweel
Tag Team:
Stan cywilny: w związku z Maryse
Pas: HWF World Heavyweight Championship
Bilans: 45-0-23
Sponsor: Coca Cola
Dom: Toronto
Samochód: Koenigsegg Agera R
Film: ,,The Ides of March"
Sukcesy:
HWF World Heavyweight Championship (1 raz)
HWF X Championship (1 raz)
HWF Cruiserweight Championship (1 raz)
HWF World Tag Team Championship (1 raz - with Steve Austin)
Wrestler miesiąca (sierpień 2011)
Wrestler tygodnia (30.05-05.06)

Offline

 
HWF INTRO
NASZ BUNNER
Image and video hosting by TinyPic
TOPLISTY
Top Wrestling Web
WYMIANA/WSPÓŁPRACA
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
OFICJALNE LOGO HWF
Image and video hosting by TinyPic
LICZNIK ODWIEDZIN(OD 1 SIERPNIA)
Liczniki dla stron
OFICJALNE THEME HWF

MusicPlaylist
THEME PPV HELL IN A CELL

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Montserrat fosol wrocław skup złomu Piła drzwi